Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Próbálta már valaki megidézni...

Próbálta már valaki megidézni Bloody Mary-t (nem a koktélra gondolok)? Ha igen, történt valami?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 16:25
1 2
 1/19 anonim válasza:
82%
Én próbáltam. Meghaltam.
2011. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

Igen!

Én próbáltam! És nem ajánlom senkinek hogy meg csinálja

Amikor csináltam éjfélkor egyedül a tükör előtt, lekapcsoltam a villanyt és kimondtam 3x a nevét

Éreztem mintha könny csordulna ki a szememből fel oltottam a villanyt és mögöttem állt egy fekete ruhában lévő valaki (tükörben láttam), és a szememből vér folyt

Ekkor szóltam a szüleimnek mi volt, be vittek a kórházba mikor el mondtam hogy mi történt 2 hétre be vittek az elme gyógyintézetbe, mikor ki jöttem már tudtam hogy nem szabad senkinek beszélnem ilyenekről ha történik vmi!

2011. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Neménvagyokaz ***** válasza:
Megcsináltam és nem történt semmi.
2011. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

El ne hidd ember! :D

Nem történik semmi

De attól még nem próbálnám ki!

Max akkor ha 5-en csinálnánk

2011. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Nekromar: Azért az "elme gyógyintézet" kemény volt. :D
2011. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
jah tudom :D
2011. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%

Én kipróbáltam ! Ajánlom neked is ... nagyon sok jo dolog történt azon a hideg téli éjszakán ha jol emlékszem tán 14 éves lehettem fiatal , semmitől nem féltem . Az egyik osztálytársam mondta hogy az ő testvére is megcsinálta igaz akkor ő nem 14 volt hanem 18 nah tehát megcsinálta és azt mondta hogy meglátta a saját halálát hogy 1 nő vezette végig az ún. "úton" , szegény lány azt hitte hogy tehet ellene valamit bezárkózott a szobájába feketére kifestette mindent lezárt hogy senki ne léphessen be hozzá , teljesen kifordult magábol ha ismertétek volna azelőtt nem hittétek volna hogy létezik ilyen de sajnos igen... azóta nem tudom mivan vele elvitték valahova messzire a szülei se tudnák már róla dehát kit érdekel 1 ilyen ember nem igaz? háborodott elméjű...


Tehát ezt így elmesélte nekem az osztályból senki nem merte megcsinálni csak én persze vagánykodtam ... had higgyék azt hogy én vagyok a menő gyerek . dec 19 ekkor már szünet volt az iskolába karácsony előtt összejöttünk így pár haverral ő is ott volt aki mesélte hogy mi történt a testvérével és akkor mondta: Nah fiacskám ha igazán tökös gyerek vagy csináld meg


És eljött az idő pontban 12:00 ÉJFÉL ! felmentem a felső emeleti fürdőbe a többiek lennmaradtak és akkor mondtam


Bloody Mary! Bloody Mary! Bloody Mary!


Néztem magammal farkasszemet a tükörbe , ijesztő volt már kb 15 mp után abba akartam hagyni de akkor kiröhögtek volna lent a többiek így folytattam tovább.

Nem telt bele 1 percbe és éles sikítás lett urrá az egész házban (Szüleim sajnos épp ekkor voltak a beteg papámat ápolni) Hallottam hogy a többiek rohannak ki az ajtón és becsapják maguk után. Gyávák voltak . Én ekkor behunyorítottam a szemem és ujra kimondtam háromszor


Bloody Mary! Bloody Mary! Bloody Mary!


És akkor valami mintha hozzáért volna a vallámhoz megfordultam és ott volt igen ő ! Egymás szemébe néztünk olyat láttam mint még soha szenvedést , kínokat , meggyötört emberi lelkeket és az az érzés az amit nem lehet leírni ez kb nem volt 5 mp se de mintha évezredek szenvedése gyűlölete vett volna hatalmába , és ekkor csönd lett . Mary még mindig velem állt szembe kb 5 6 mp ig . Majd olyat sikított hogy szinte beleremegett a ház és mintha kiszívta volna az energiámat az életemet , majd eltűnt én összeestem a következő amire emlékszek hogy 1 kór teremben fekszek csupa seb vagyok mindenhol. Persze ahogy meséltem a sztorit akárkinek nem hittek nekem ... ki hinne egy 14 éves kis forrófejű kamasznak , ugyan ki? Sorra jártam pszihiáterhez de ki tudna segíteni ? Nekem? Már senki sem...

2011. nov. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
tegnap a wc-n sz*rás közbe megpróbáltam megidézni, és meg is jelent. hála az égnek wc papír formájában, amiért roppant hálás vagyok neki
2011. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Én tegnap megpróbáltam de nem mondom el mi történt...
2011. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Na mondd el! pls
2011. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!