Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik a The Rake?

Létezik a The Rake?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki látta? Létezik? És mit csinál ez a "lény" ha emberrel találkozik? Meghátrál és elmenekül, vagy akár rá is támad? És ha létezik, tényleg be tud menni a házakba?

2012. aug. 28. 21:37
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Az elterjesztéséhez semmi közöm sincsen. Csak arra vagyok kíváncsi létezik e a lény.
2012. aug. 29. 10:36
 12/30 anonim ***** válasza:
Létezik!Betörőnek hívják!Nem bánt de betud menni a házba!
2012. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Na, itt van a sztori:


„Három évvel ezelőtt, éppen hazaértünk a családommal egy kirándulásból, miután a Niagara-vízeséshez utaztunk július 4-én. Mindannyian nagyon kimerültünk az egész napos utazástól és vezetéstől, ezért a férjemmel mielőbb nyugovóra tértünk a gyerekekkel. Aztán elkezdődött az éjszaka…



Körülbelül hajnali négykor zajra ébredtem. Először azt hittem, a férjem ment ki a mosdóba, de aztán rájöttem, hogy tévedtem, így óvatosan visszalopóztam az ágyba. Ő mégis felébredt. Bocsánatot kértem tőle, amiért felzavartam, ám amikor szembefordult velem, láttam, hogy levegőért kapkodott, és olyan gyorsan magához ölelte a lábait, hogy térdei lendületével majdnem kilökött az ágyból. Ezek után szorosan megragadott engem, de nem szólt egy szót sem.



Amikor szemem hozzászokott a sötéthez, már láttam, mi késztette erre a szokatlan viselkedésre. Az a valami az ágy végénél kuporgott, felénk nézett, és olyan volt, mint egy mezítelen ember, vagy valami nagy, csupasz kutyaféleség. Testhelyzete zavarba ejtő volt és rendellenes, mintha elütötte volna egy autó. Kit tudja miért, az én első reakcióm nem a rémület volt, inkább lesújtó állapota ragadta meg a figyelmemet. Akkor úgy gondoltam, talán a segítségünkre szorulna. A férjem eközben magzati pozíciót vett fel, és hol rám pillantott, hol visszanézett a lényre.



Ezek után, akár a villám, a teremtmény el kezdett futkosni az ágy széle körül. Gyorsan mászott ide-oda, majd fokozatosan lelassult a mozgása, és alig egy lábnyira a férjem arcától, megállt. Legalább fél percen át csend borult a szobára, a lény mozdulatlanul bámult a férjemre. Aztán kezét a párom térdére tette, majd kirohant a hálóból az előszobába, amely a gyerekek szobájához vezetett.



Üvöltve futottam a villanykapcsolóhoz, meg akartam állítani, még mielőtt bármi kárt tesz a gyerekeimben. Amikor a folyosóra értem, a hálószoba fényében jól láthattam, amint tőlem úgy húszlábnyira a földön, görnyedve guggol. Megfordult, rám nézett, az ábrázata csupa vér volt. Felojtottam a villanyt és megpillantottam a lányomat, Clarat.



Mialatt a férjemmel együtt a lányunkhoz szaladtunk, a lény lerohant a lépcsőn. Clara súlyosan megsérült, és csak egyszer tudott megszólalni, mielőtt meghalt: „Ő a Figyelő” – suttogta. Azon az éjszakán, amikor a lányunkkal a kórházba siettünk, a férjem a nagy idegesség hatására belevezette az autónkat egy tóba. Nem élte túl."


Mi a véleményetek a történetről?

2012. aug. 29. 12:05
 14/30 anonim ***** válasza:
43%
Az, hogy kamu, meg hogy te vagy aki el akarta terjeszteni.
2012. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Fogd már fel, hogy nem én vagyok aki el akarja terjeszteni, eddig azt se tudtam, mi ez a lény! Csak érdekelt létezik e, nem több!


De látom tényleg nincs értelme itt kérdést feltenni, mert csak a hülyeséget, meg a támadást kapom...

2012. aug. 29. 12:37
 16/30 anonim ***** válasza:
51%
Le lett írva többször is, hogy nem létezik, megkaptad a választ.
2012. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Oké. Csak nagyon idegesítő vagy...
2012. aug. 29. 12:53
 18/30 anonim ***** válasza:
58%
Mert azt mondom nem létezik? Nem az a kérdés, hogy "Létezik a the rake, igen vagy igen?" Hanem hogy létezik-e. Megmondtuk, hogy nem, válaszoltunk a kérdésedre. Akkor meg nem tudom mi a bajod.
2012. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem, félreértesz. Abban voltál zavaró, hogy azt írtad, én akartam elterjeszteni.
2012. aug. 29. 13:03
 20/30 anonim ***** válasza:
62%
Lehet nem te voltál, csak volt valaki, aki óránként írta a rakes kérdéseket. Ha ennyire zavar, akkor bocs.
2012. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!