Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik a The Rake?

Létezik a The Rake?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki látta? Létezik? És mit csinál ez a "lény" ha emberrel találkozik? Meghátrál és elmenekül, vagy akár rá is támad? És ha létezik, tényleg be tud menni a házakba?

2012. aug. 28. 21:37
1 2 3
 1/30 x) ***** válasza:
81%
Nem mondom hogy nem létezik mert tulajdonképpen bármi lehetséges. De nem tör be a házakba, nem öl meg minden nap embereket és nem is láthatják naponta 200-an 200féle helyen. Ha létezne egy ilyen lény elég nagy a valószínűsége hogy már felfedeztük volna, vagy lenne rá komolyabb bizonyíték.
2012. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Igen, értem, de furának tűnt az egyik sztori, ami fent van a Rejtelmek Szigete nevű weboldalon. Amikor 1 család a Niagara vízeséstől ment haza, és hajnalai 4-kor arra ébredtek, hogy az ágyuk lábánál kuporgott a Figyelő. És a pár gyerekét megölte. Ebből, emiatt hittem, hogy bemegy a házba. Szóval mégse? És akkor tulajdonképpen "hol tartózkodik"? Úgy értem hol lehet látni, hol lehet találkozni vele?
2012. aug. 28. 22:02
 3/30 anonim ***** válasza:
66%
Nem létezik, valaki el akarta terjeszteni a fórumon, csak nem jött össze neki, mert akkor éppen a loú volt a "menő".
2012. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
igen a rake igenis bizonyított dolog. tudod, magyarul így hívják a gereblyét :D
2012. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Azért ha ilyen valójában megtörtént volna, hogy egy ismeretlen lény gyerekeket öl meg a Niagara vízesésnél, azt tuti minden híradó & hírportál lehozta volna.
2012. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én a lényre, nem a gereblyére gondoltam...
2012. aug. 28. 22:13
 7/30 A kérdező kommentje:
22:12: lehet igazad van.
2012. aug. 28. 22:14
 8/30 anonim ***** válasza:
A történetek szerint mindig a házakban az ágy közelében tartózkodik. Itt nem fogsz senkit se találni aki látott ilyet, és a létezését se tudja bizonyítani senki.
2012. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Jó, de a történetek szerint csak az ágy közelében kuporog, és figyeli az alvó embert. Esetleg az ágy szélén ül. És mi van akkor ha felébred az illető akit figyelt? Akkor mit csinál lény?

És még senki sem látott itt Magyarországon?

2012. aug. 29. 07:21
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mivel nem létezik és van egy olyan gyanúm, hogy te vagy az, aki megpróbálta elterjeszteni.
2012. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!