Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy szellem tud ölni embert?

Egy szellem tud ölni embert?

Figyelt kérdés
úgy értem ha nagyon gonosz természetű akkor tudna ölni embert?
2012. aug. 29. 10:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Igen.Az embereket álmában meg tudja fojtani vagy belekergeti őket egy öngyilkosságba.De volt akit seggbe raktak a szellemek é meghaltak.
2012. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. emberi kísértet nem tud közvetlenül megölni egy élő embert. Az előző kommentelő lehet hogy bagatellizált, de abban igaza van hogy öngyilkosságba esetleg belekergetheti. De így nem a szellem hanem az ember öli meg önmagát, tehát nem a szellem ölt. Szóval nem, nem tud.
2012. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
De sok ember azt hiszi az itt ragadt szellemek emberek szellemei,közben szó nincs erről.Ezek csak démonok aki becsapják az embereket.Az idézéseknél is nem a nagymamával beszélünk,hanem egy démonnal aki szórakozni akar.Egy démon igen is okozhat sérüléseket.Első voltam.Van egy pap barátom,furcsa dolgokat mondott nekem.
2012. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nekem 2 pap barátom van, és ők is mondtak hogy nem jó ujjat húzni velük.
2012. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A papok aztán a hitelesség mintapéldái.
2012. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Most lehet nem hitelesek,de a fene tudja.Csak nem hazudik Isten szolgálja,aki mellesleg a barátom.De fene tudja.Amúgy sem érdekel a szellemvilág,max az idegen lények sztori tűnik reálisnak.
2012. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha egy szellem megöl egy embert, az emberből is szellem lesz és szét tudja rúgni a seggét.
2012. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tud ölni a szellem. A kopogószellemek híresek erről. nekem van itthon egy remek könyv. Van benne egy feljegyzés a középkorból, hogy egy kísértet köveket dobált az utcán egy német városban, de a közelebbi múltból PL: amerikában egy kopogószellem rácsavarta egy fiú nyakára a függönyt, majdnem megfojtotta. Természetese, nem lehet eldönteni, hogy igazake a történetek, de érdekesek. Szerintem tudnak ölni, bár egy átlag kísértet biztos, hogy nem.
2012. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: amit írtál, legfeljebb az Odaátban fordulhat elő. Hogy tudna bárkit is megölni egy szellem? Hisz teste sincsen
2012. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De fingani tud,fene tudja miből áll egy szellemfing.Lehet mérgező :D
2012. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!