Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek Létezik olyan,...

Szerintetek Létezik olyan, hogy kopogó szellem?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy hozzámtapadt egy szellem. Pár éve kezdődött. Olyan furcsa érzés volt, (meg az is), mintha valaki figyelne. A bútorok a szobámba recsegnek-ropognak főleg éjszaka. régen eléggé féltem,de mára már megszoktam. És ebben biztos vagyok hogy egy szellem, vagy valami lény az.esetleg valaki érzett már úgy, mint én? Várom a válaszokat és a véleményeket. kérem, hogy aki csak gúnyolódni tud ne írjon!

2012. aug. 26. 12:07
1 2 3
 1/28 x) ***** válasza:
71%
Nem kéne mindenbe belemagyarázni hogy szellem. A bútoraid a hőtágulás miatt recsegnek. Mindenkinél előfordul, mégsem parázik mindenki hogy "jajj szellem". Ne beszéld be magadnak hogy szellem. Léteznek szellemek, de amit leírtál az édeskevés egy szellemhez.
2012. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik, de ez tuti hogy nem attól van.


(másrészről nem biztos, hogy a poltergeist jelenséget szellem okozza)

2012. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%
A fene... véletlenül felpontoztam az elsö választ, mielött még azt a részt olvastam volna, hogy "léteznek szellemek" :/
2012. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
szerintem meg szellem, mert volt hogy elegem lett belőle én is ilyesmire gondoltam, és bezártam ajtót, ablakot, aztán lefeküdtem és volt 2 nagy csattanás. nagyon megilyedtem
2012. aug. 26. 12:27
 5/28 anonim ***** válasza:
51%

Dobáld meg a szellemet egy helyesírási szótárral akkor.


Attól majd ö is megiJed :)

2012. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. Mondtam h nem vagyok rád kíváncsi
2012. aug. 26. 12:34
 7/28 anonim ***** válasza:
37%
Hol mondtad?
2012. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%

"És ebben biztos vagyok hogy egy szellem, vagy valami lény az."


Innentől a kérdésed felesleges.

2012. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ha elhatároztad, hogy szellem, vagy lény, ne kérdezz minket, élj ebbe a tudatba!


De amúgy nem! Nincs igazad! Nem szellem.

2012. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
a poltergeist szó jelentése kopogó szellem. hogy érted h ezt a jelenséget nem csak szellem okozhatja?
2012. aug. 26. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!