Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Az interneten sokat lehet olvasni az úgynevezett "angyalgömbökről." Állítólag szent vagy tiszta helyen lehet észlelni ezeket a jelenségeket. Fényképeken látható enyhén színes, kissé áttetsző gömböcskék.

Egy Római kiránduláson egy templom belsejéről 3 képet készítettem. A Római képeket a napokban nézegettük és feltűntek rajtuk rengeteg kis gömböcskék. Persze hallottam már azt az oldalát is h fényképhiba, koszos a lencse stb..

de azért szerintem mindenképpen elgondolkodtató hiszen a képek eggy templomban készültek. ja és az összes többi római képen nem lehet látni ilyesmit.

Nektek mi a véleményetek erről? Kérem, azok szerint akik úgy gondolják h hülyeség, vagy nem hisznek ilyesmikben és mondanivalójuk van, finoman fogalmazzanak!



2012. aug. 26. 19:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Töltsd fel a képeket, és linkeld be ide!
2012. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
7%
Én hiszek benne.
2012. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Por, ennyi. Vagy képhiba.
2012. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Így van, képhiba. Gyakori is.
2012. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%

Ez semmi!Csak 3 képen 3 db?Mi amikor voltunk koncerten egy képen vagy 100 gömb volt!

Itt egy "angyal gömb": [link]

De ez inkább egy dagadt angyal gömbje!

2012. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

Uram atyám.... ennyire ne legyél már hülye, kérdezö.


Por, képhiba, napfény tükrözödése, bármi ilyesmi lehet... De bezzeg mindig ilyen ezós baromságokkal kell próbálni megmagyarázni mindent... már nagyon uncsi.


Amúgy meg miért csak képeken jelennek meg ezek vajon? Elgondolkodtál rajta?:)

2012. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha ezek azok az apró(távolságtól függő méretű) fehéres belül enyhén színes gömbök amikről beszélsz, akkor nem angyalok. És nem csak szent helyeken fordulnak elő. Szinte mindenhol lehet fotózni őket.
2012. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Légyszíves ne hülyézd le a másikat! nem mondtam, hogy hiszek bennük, csak hogy elgondolkodtató dolog.


lehet hogy hülye kérdés, sőt biztos de leírná valaki hogy kell képet beilleszteni?

2012. aug. 26. 21:06
 9/30 anonim ***** válasza:

Kell egy ingyenes oldal például, ahová feltöltöd a képeidet. Blog, ilyesmi. Onnan pedig fogod, és a keresősávban lévő elérhetőséget ctrl-c ctrl-v módszerrel bemásolod. Automatikusan link lesz. tessék egy példa


[link]

2012. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Töltsd fel wwww.kepfeltoltes.hu-ra
2012. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!