Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megmagyarazza nekem valaki,...

Megmagyarazza nekem valaki, hogy milyen baj van velem? Nagyon surgos lenne, mar evek ota keresek valaszt a kerdeseimre es nem talalok. Segiteetek?

Figyelt kérdés

Szuksegem lenne a segitsegetekre. 14 eves lany vagyok, es eddig mar 2 ember halalat ereztem meg.

1. Egy idegen embere volt. Apukam feloli nagyszuleimtol akartunk tavozni (5-6 eves lehettem). Este volt, az eg csillagos volt. Felneztem az egre, es hirtelen tudtam, hogy valami fog tortenni, a szemem konnyes lett. Epp hazafele indultunk, es eszrevesszuk, hogy az uton sok ember all, meg rendorok is voltak, es mentok is. Elutottek azon az esten egy reszeg embert ( nem is ismertuk), es meghalt.

2.Tatam halala ( anyukam feloli)

2009 december 15-en lefekves elott utolert a siras, es nagyon szomoru lettem. December 16-an reggel 7-kor arra ebredek, hogy anyum egy kicsit idegesen telefonal a munkaba es szabadnapot ker. Megkerdeztem, hogy miert, es o azt mondta, hogy tatam ezen a reggelen meghallt. Sokat sirtam erte, es meg mindig hianyolom.



Szerintetek hulye vagyok? Amikor ezeket a torteneteket elmondtam masoknak, ugy neztek ram mintha az volnek.



2012. aug. 30. 12:08
 1/7 Lilith1994 ***** válasza:
Nem vagy bolond és ezzel a problémával nem vagy egyedül én is vagyok vele de én már több dolgot is láttam. Neked csak kettő nekem több mint egy tucat... Nagy átlagban ismeretlenek. Mamám és papám halálát láttam meg előre. Meg karambolokat, sokat... és minden nem lehet véletlen. Amíg csak érzed addig könnyebb elviselni mintha látnád is. Ezzel tanulj meg együtt élni. Nekem már sikerült. Neked is menni fog ha nagyon szeretnéd :)
2012. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, de olyan homályosan írod le... "valami meg fog történni", "sírtam", ha ennyi elég lenne, kipusztult volna a Föld... Lehet, hogy meg lehet előre érezni...
2012. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Ha tényleg látnád, akkor lenne annyi eszed, hogy nem GYK-ra írod ki.
2012. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez miért baj,ha megérzed?-.-

És ezért nem vagy hülye nem.Amiért ilyet kérdezel,amiatt kib*szottul.-.-

2012. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy megérzed nem te okozod. Ez nem probléma, csak kicsit kellemetlen.
2012. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Te EGY... reptoid vagy!
2012. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
hogy ért utol a sírás ? jó gyors lehetett.....
2012. szept. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!