Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit csinál az, akin szellem van?

Mit csinál az, akin szellem van?

Figyelt kérdés

Néztem az Ezo TV-t pár napja és az ottani szellemológustól meglehetett kérdezni, hogy van-e rajtad szellem vagy nem. Ö sok embernek azt mondta, hogy igen, van rajtuk szellem, söt volt akin 3 is volt!


Na mégis mit csinál az, akin egy kupac szellem van? Ezt én nem értem.... talán ezért mutat néha többet a mérleg mint kéne?!



2012. szept. 1. 11:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Akin már egy egész kupac szellem van, az biztos "lidércnyomás" alatt van! :)
2012. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%

Én már régóta benne vagyok a spirituális világba,de ilyen nincs, hogy rajtad van szellem, akik amúgy meg vannak! Az Ezo Tv-t, pedig jobb, ha nem nézed! :)

Ja csak a telefon társaságoknak jó amúgy!

És sajnos a sok hiteles embert,akik tényleg tudnak is, és nem csak kamuk ezek rontják el!

2012. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
Lesöpri őket mint egy szúnyogot
2012. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom rosszul van, mert a szellemek elszívják az energiáját.

De szerintem nincs ilyen, nagyanyámon érdekes módon sose volt szellem, se anyámon, se a szomszéd Bélán, mert nem foglalkoznak ezzel, nem hisznek benne, tehát rosszul sincsenek.

Szerintem ez nem igaz, csak beképzelik maguknak.

2012. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%

Biz Isten, Én reménykedtem, hogy viccből megy efféle adás Tv-ben! Bíztam benne, hogy igazi kereslet nincs erre a baromságra,de ezek szerint van akit annyira foglalkoztat, hogy nem elégszik meg azzal hogy tv-ben nézi még a neten is ilyen fogyatékos dolgokat kérez!


Ezért tart itt az ország ahol. Manupulálni való bírka csorda az egész XD Szánalom!


Pszichológus, aneszteziológus létezik. Mindkettő keményen tanult az egyetemen...ha van szellemológus, akkor Én OKJ-n szeretném letenni a mumusológiát !

2012. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Igenis van ilyen, bár nekem ezt úgy mondták anno, hogy 'lelkek vannak hozzám tapadva'. Leginkább az energiádat szívják el, depresszió, alkoholizmus, stb, ilyen dolgok járhatnak velük. Ahogy én értelmeztem, ha egy olyan lélek tapad hozzád, aki az alkohol rabja volt, téged is megkörnyékezhet ez a függőség. Ám fordított eset is fennálhat, ha pl. drogfüggő vagy, akkor vonzod az olyan lelkeket.
2012. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Van egy olyan érzésem, hogy te is drogfüggö vagy.
2012. okt. 3. 19:47
 18/22 chrishu ***** válasza:
Székrekedése lesz és sokat fog szellenteni
2012. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
#16-os vagyok. Szomorú, úgy tűnt a kérdésed alapján, hogy nyitott vagy a téma iránt.
2012. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 mustafa33 ***** válasza:
Szellent.
2012. okt. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!