Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ismeri valaki a komlói parazónát?

Ismeri valaki a komlói parazónát?

Figyelt kérdés
Élmény beszámolót szeretnék azoktól, akik már jártak ott vagy hallottak történeteket!

2012. márc. 11. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem ! senki sem ismeri. Egy ideje figyeltem a kérdésed és gyanussávált hogy nincs rá válasz . hát rákerestem a komlói parazónára a google-ben és semmit se találtam!!!!CSAk ezt a kérdést ! vald be privátban hogy ezt a zónát csak te találtad ki és hülyeségből kérdezted!
2012. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Én már voltam a komlói parazónától 1 km-re. Még ilyen távolságból is leállt az órám, és 10 ezer forint eltűnt a számlámról. Nagyon veszélyes! Ne menjetek oda!
2012. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yossarian44 ***** válasza:
66%

Én voltam arra. Egyszer csak megjelentek sötét, büdös alakok, körülvettek. Az egyikük megszólalt "Dik mán, mi van ennek a zsebében?!"


Azóta nem hordok magamnál sok készpénzt.

2012. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:S :S
2012. márc. 11. 22:04
 5/5 A kérdező kommentje:
1. kedves kommentelo! Igen tudom hogy nincs semmi rola a neten. nem veletlenul irtam ki a kerdesemet, mert mar HALLOTTAM rola! :/ azert kossz a beszolasodat...bocs! hozzaszolasodat!
2012. márc. 11. 22:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!