Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mégis mi a vörheny az a loú?...

Yossarian44 kérdése:

Mégis mi a vörheny az a loú? Honnan ered? :D

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valaki valszeg elgépelte a ló szót, de hogy lett ebből ekkora meme?
2012. szept. 1. 22:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
A Fekete Erdő déli részéből ered, mert ott nem nő a moha. Az ugye az északi felét támadja a fáknak és néha egy-két gombafajnak ad otthont. A Loú nem. Az gördül végig az erdő déli részén, nedvet osztva a rengetegnek, hogy halkan, haboktól mentesen tűnjön el, egy prémesen tátongó barlangban.
2012. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Egy gyakoris felhasználó kiírt egy kérdést, amiben azt állította, hogy megtámadta egy kutya, ami pont akkora mint a loú, csak nagyobb, de ő rávert egyet veccővel, amitől elkezdett morogni, majd az emberünk elfutott. Senki nem vette komolyan a kérdését, ment a viccelődés a rosszul írt loú meg veccő szóval és a végére már az lett belőle, hogy a loú egy félelmetes állat, aminek egyetlen gyenge pontja a veccő. Röviden ennyi.
2012. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És a vattacukrot, azt szereti?
2012. szept. 1. 23:05
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Szereti a vattacukkort, csak a liszt a gond, ugyanis Liszt-érzékeny.
2012. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Egy gyakoris felhasználó kiírt egy kérdést, amiben azt állította, hogy megtámadta egy kutya, ami pont akkora mint a loú, csak nagyobb, de ő rávert egyet veccővel, amitől elkezdett morogni, majd az emberünk elfutott. Senki nem vette komolyan a kérdését, ment a viccelődés a rosszul írt loú meg veccő szóval és a végére már az lett belőle, hogy a loú egy félelmetes állat, aminek egyetlen gyenge pontja a veccő. Röviden ennyi."


Úristen, köszönöm. Be tudnád esetleg linkelni a szóban forgó kérdést, mert már azon, ahogy ezt így leírtad, elkezdtem röhögni, aranyat érne az eredeti... :D

2012. szept. 1. 23:07
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos már törölték. Pedig az volt az egyik legviccesebb kérdés. Össze is gyúlt vagy 15 oldalnyi idióta válasz, csak valakinek nem tetszett, hogy szórakoztunk és jelentette a moderátoroknak :(
2012. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk, az engem is zavar, amikor egy jó kis vicckavalkád kerekedik, főleg ebben a kategóriában, és valaki mindig akad, aki jelenti a kérdést, vagy éppen a válaszokat. Természetesen szabályzat van, amit be kell tartani, de ettől függetlenül, azt sem értem, hogy lehet komolyan venni ezt az ezotéria butaságot. Álmodozók, ufóvadászok, meg mittomén milyen hangokat halló embörkék. Nehogy már a szúnyog fújja a chemotoxot!
2012. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Shai-Hulud ***** válasza:
82%

Ti itt csak beszéltek a loúról, de nem is tudjátok, hogyan néz ki! Nem ártana egy kis természettudományos ismeretszerzés, e nemes célból tán olvassátok el, milyen is az igaz loú!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__3375847..

2012. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Van szabályzat, de azt nem nézik, hogy pl a loús kérdés mennyi embernek okozott vidám perceket, míg a "Megálmodom a jövőt?","UFOt láttam?" stb. kérdések, pedig csak a kérdezőjüknek, vagy még azoknak se.
2012. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Igen, nagyon szomorú dolog, hogy törölték azt a kérdést... meg kellett volna hagyni az utókornak, mint azt a TESCO randis kérdést :)


Én már rég nem szórakoztam olyan jót ebben a kategóriában, mint mikor a loú dolog kezdödött :D


De sebaj! Nem hagyjuk kihalni a loú és a veccö örök háborújának szellemét!

2012. szept. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!