Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Néha amikor este lefekszem,...

Néha amikor este lefekszem, csukva van ajtó, ablak, mégis azt érzem hogy valahonnan nagyon pici szellő jön az arcomra. Lehet szellem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek bennünk, vagyis nem tudom mit higgyek, de ez olyan hátborzongató érzés. Nem rossz, csak érdekes. És az érdekelne hogy volt-e már valakinek hasonló tapasztalata, vagy mi a véleményetek erről?
2011. aug. 13. 15:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
66%

Én arra gondolnék hogy valahol egy sarokban a ház szigetelése sántít. :)

Legalábbis nálam így volt egy ideig, aztán amikor felújítottunk akkor helyrejöttek az ilyen dolgok - mint pl szélben az én szobám is hidegebb lett mert valahol befújt a levegő.

De ha minden sarkot végignézel és nemtud bejutni a szél - akkor más lehet az oka.

2011. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem fingtál;-)
2011. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Kaptál egy dementor puszit.
2011. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Először én is a szigetelésre gondolnék:) Nagyon pici rés is elég:) Gondolom nem hermetikusan lezárt szobában alszol.:) Persze, hogy nem, különben reggelre megfulladnál:P
2011. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm első és utolsó:)
2011. aug. 13. 17:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti fingtál
2011. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a szellem odahajol az arcodhoz és azt figyeli hogy hogy alszol :D Ugye milyen megnyugtató? :)
2011. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a testem felett hideg, meleg vàltakozik néha.Nagyon furcsa igen.Na és néhàny napja néztem a tv-t nagyon hideg bizsergés a làbszàraman volt, az egész làbszàramon.Nem lehet màr érteni semmit. Egyébként nem hiszek ilyesmiben, de eléggé furamuci.
2011. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőlük , szoktam velük beszélni táblán keresztül , meg szoktak jelenni :) szoktam látni a folyosón őket :) Meg egyik nap bent voltam a lakásban és van ilyen gyertyám ami ilyen lukas tetejű burában van , elkezdett a láng szó szerint pörögni , kihajlott és forgott meg szó szerint ugrál , megkértem a szellemet hogy csinálja ugyanezt a piros gyertyával is és annak a lángja is elkezdett táncolni , érdekes volt :)
2011. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15:30 :):)
2011. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!