Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Komoly kutatók, akár vámpírvad...

Komoly kutatók, akár vámpírvadászok, mit sikerült megtudnotok a vámpírokról?

Figyelt kérdés
Olyan személyek válaszát várom, akik vámpírok után kutatnak vagy rájuk vadásznak. Hitetlenek, humorzsákok és a kultúra által agymosott egyéb embertársaim kíméljenek!

2012. szept. 5. 21:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
Ha az agymosottak kíméljenek, akkor hogyan írtad ki a kérdést?
2012. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha az agymosottak kíméljenek téged, akkor nem fogsz a kérdésedre választ kapni.
2012. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
59%
nem tudom, hogy léteznek-e vámpírvadászok, de ha léteznek biztos h nem itt fognak neked majd mindent elmondani
2012. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%

Én kutatás nélkül is mindent tudok a vámpírokról.

Félek hogy ha most itt publikálom le rántom a leplet a világ előtt, mivel ezt rajtam kívűl még senki sem tudhatja:

Nem léteznek!

2012. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha lennének is vámpírvadászok, akkor sem kapnál választ tőlük itt, mert végeznék a dolgukat és nem pocsékolnák az idejüket netezéssel.
2012. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%

Vámpírvadász. 4 féléves okj s képzés. Előfeltétele minimum 1 éves kényszergyógykezelés, orvosi diploma megléte az anatómia miatt. Fél év 560000ft.

A képzés államilag nem támogatott. Ezügyben írj az oktatásügyi mi iszternek.

A hét elmélet. Teológia, latin román nyelvtan, mesefilmnézés elemzés.

B hét gyakorlat. Erről bővebben. Karófaragás bicskával, fokhagymatermesztés trágyázás kertművelés, égszerkészítés ezüstből továbbá fizikális edzések.

2012. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
39%

Normális embereknek van agya, és megértik, hogy ha azt kéri a kérdező, hogy hitetlenek meg vicces kedvűek ne írjanak, és ők ebbe a kategóriába tartoznak, akkor nem írnak és kész. De úgy tűnik még nagyon sok embernek az az egy mondatom nem fog eljutni az agyáig.


Egyébként meg privátban bármit el lehet intézni.


Szerintem a vámpírvadászok nagyon is használják az internetet, elvégre rengeteg lehetőséget biztosít, és lehetnek olyan emberek a neten, akik segítséget kérnek vagy bajban vannak. De sajnos sok agyatlan ember van, akik csak kiröhögik őket. Ismerem azt a fajta embert, akinek ez a mottója: "Akkor se hiszem ha látom, mert biztos csak hallucinálok". Ne mutatkozzatok be kérlek. Nem rátok vagyok kíváncsi.

2012. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
77%
Igen valóban sokan kommentelnek ide, akik nem hisznek benne. Vajon miért? Talán azért mert tele van már a gyk ilyen témával, és unják. Normális kérdésekre, meg nem válaszolnak az emberek. Az ilyen vámpír, meg egyéb lényekbe hívők miatt, tart itt az ország, világ ahol most van.
2012. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%
Ma már az számít agymosottnak aki a valóságban és nem a Twilight nevű, igen csak sz@r világában él. Hova fajul ez a világ....
2012. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Az agymosott embert mindennap meglátod a tükörben,mert képes ilyen szexi kérdést kiírni
2012. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!