Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Komoly kutatók, akár vámpírvad...

Komoly kutatók, akár vámpírvadászok, mit sikerült megtudnotok a vámpírokról?

Figyelt kérdés
Olyan személyek válaszát várom, akik vámpírok után kutatnak vagy rájuk vadásznak. Hitetlenek, humorzsákok és a kultúra által agymosott egyéb embertársaim kíméljenek!

2012. szept. 5. 21:15
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Vagy valami hasonló hülye.
2012. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 chrishu ***** válasza:

Most persze a sok vámpírhívő azt mondja, hogy nyissam ki a szemen és nézzek utána a dlgoknak...

Ez nem úgy megy mint a tvájláljtban, hogy bea elmegy a könyvesboltba! Vámpírok nem léteznek! Ha szerinted meg igen akkor küldj már egy linket valami igaz vámpíros oldalról vagy könyvről!

2012. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:

Szerintem most nem bizonygatni jött...

És, ha olyan egyszerű lenne, hogy na..küldj egy oldalt akkor mindenki tudná, h mi az igazság.

Ez azért nem olyan egyszerű, sok időbe és energiába telik, míg megtalálod amit keresel.

2012. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Vámpírok nem léteznek, loúk viszont igen.
2012. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
tegnap levadásztam legalább harmincat
2012. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
én ismerem a nocturnt és igaza van
2012. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
73%

Üdv!


Húha ..egy vadász...heh

Hihetetlenek vagytok ti "vámpírvadászok", nem is értem, hogy gondolkodhattok ti...miért gondoljátok,hogy ti olyan jók vagytok.

És hogy képzeled el a vadászatodat? Azt hiszed, hogy te lelövöldözöl vagy nyilazol vagy valami, egy vámpírt?

Olyan ostobák vagytok, csak vigyázz , nehogy téged valaki előbb kiszúrjon és "levadásszon".....:@

2012. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
kár ilyen vadásztémába belemenni, főleg hogy vámpírok nem is léteznek...
2012. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Itt aztán sok az értelmes ember! :D :D :D
2015. júl. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!