Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » De ennyire véletlen lenne?

De ennyire véletlen lenne?

Figyelt kérdés
Mosogatok, egy emberről gondolkozok aki már meghalt régen, hiányzik stb. erre megszólal a kapucsengőnk, megyek ki, látom senki.. megyek be, látom a csengő minden része (mert leázott az esőtől) benn van az előszobában, a nyomó gombja is, kicsit furcsáltam de biztos hibás magától csengetett, aztán elmentem dolgozni, jövök haza egész úton ezen gondolkoztam, aztán mikor beléptem az ajtón megint megszólalt a csengő! Azóta egyszer se szólalt meg...elég érdekes nem?
2012. szept. 12. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet hogy veled szórakozik veled?Minekünk is csinálták ez a piszok cigánygyerekek!
2012. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Képzelödsz vagy kamuzol.
2012. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu,ennél színesebb storyt találtám volna ki, a csengő nyomogombja az eloszobaban volt! Lehet fura hiba, de érdekes volt...
2012. szept. 12. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Akkor az előszobában voltam, csiling, de most már itt vagyok, csiling, csiling, csiling.


Üdv.: A csengőd

2012. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a gombok nincsenek a helyén még maga a csengő szólhat. Szerintem is csak a gyerekek trollkodtak veled, hogy becsengettek és elszaladtak... kiskoromban én is csináltam ilyesmit.
2012. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kinntről nem lehet csengetni mert az eső leáztatta a nyomógombot, ilyen vezeték nélküli ragasztós csengő, benn volt az összes része az előszobában, és azóta se csengetett magától!
2012. szept. 15. 07:46
 7/8 chrishu ***** válasza:
Igen, ennyire véletlen lenne
2012. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vezeték nélküli csengőm van. Ha hiszed ha nem, az azonos frekvencián működő csengők, ha van a szomszédoknak is az megszólaltatja a tiedet is néha. Azért van a jobbakon frekvenciaváltó. És néha a víz és a pára is rövidre tudja zárni a nyomógomb érintkezőjét. És egyéb más elektrosztatikus jelenség is beindíthatja.
2012. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!