Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyermek ikerpár ha ugyanolya...

A gyermek ikerpár ha ugyanolyan életmódot folytat, lehetséges az, hogy csak az egyiknek kell majd szemüveg? Vagy általában hasonló betegségeik szoktak lenni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

ha egypetéjűek akkor szerintem mind2en lehetnek.én is egypetéjűű vagyok és mindketten kellett szemüveg, és a fogaink is kb ugyanúgy állnak fogszabályzót hordunk..stb...

Ismerek kétpetéjú ikreket és ott csak az egyikük szemüveges

2012. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 EagleHUN ***** válasza:

Csak a genetikai betegségeik lehetnek azonosak.

Ez kihathat a növekedésükre is (ami a rövidlátást okozza), amit viszont más tényezők is befolyásolhatnak. De nem tartom valószínűnek, vagy mindkettő szemüveges lesz vagy egyik sem.

Az immunrendszerük fejlődése viszont külön utakon jár megszületésük óta, így elképzelhető hogy az egyik beteg lesz valamitől amitől a másik nem, nem kapja el...

2012. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de a többinél kevésbé valószínű.
2012. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!