Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van vőlegényem, de most...

Van vőlegényem, de most megjelent egy férfi az életemben, aki megdobogtatta a szívem mint eddig senki. Nem tudom, mitévő legyek, valaki hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szeretem a vőlegényem, akivel másfél éve vagyunk együtt. De nemrég megismertem egy férfit, a munkahelyemen, aki valahogy más, mint az eddigiek, az összes, aki érdeklődött. Olyan szokatlan érzésem van vele kapcsolatban. Ő bevallotta, hogy tetszem neki. Bevallom elkezdtem kételkedni a döntésemben,hogy a megfelelő emberhez akarok hozzámenni.
2012. szept. 8. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha már ezen kételkedsz ,akkor ne vágj bele, szerintem.
2012. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
nem mennék úgy férjhez, hogy nem vagyok 100%-ig biztos magamban.
2012. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Az új, a más, az elérhetetlen mindig értékesebbnek és érdekesebbnek tűnik.

A legjobb barátnőm ebben a cipőben volt kb 3 hónapja, azt hittem megőrülök, míg végre észhez tért és valamennyire (mert még mindig nem egészen) de "kijózanodott " a másik férfiból... több éves kapcsolatot én sosem rúgnék fel egy újdonság varázsát villantó férfiért...ha lenyugodtam idővel, persze átgondolnám a vőlegényemmel való viszonyomat és csak akkor mennék hozzá, ha ismét biztos lennék magamban.

De önmagában csak azért, hogy kipróbáljam milyen a másikkal nem hagynám a vőlegényemet...



Persze lehet, hogy a másik az igazi, de ha úgy van idővel tudni fogod...

2012. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem irígyelem a férfiakat, akik veled akarnak komolyabb kapcsolatba kerülni...Ezek szerint mindig jöhet egy új, sokkal másabb, egy izgalmasabb, egy még igazibb, aki még jobban dobogtat...
2012. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Úgy érzem, a párod már nem sokáig lesz a vőlegényed. Másfél év nem nagy idő, elhamarkodtátok az eljegyzést, hisz az első jöttment megtetszik és máris kételkedsz az érzéseidben. Így semmiképp se házasodjatok össze.
2012. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom hány éves vagy,hány kapcsolatod volt már,mik a tapasztalataid a férfiakkal.Én már túl vagyok ezen.Volt hogy én hülyítettem,volt,hogy engem szédítettek,majd ejtettek pofára.Ez egy nagy társasjáték.Amíg az ember keresgél,addig akadnak jelentkezők.Ahhoz menj hozzá,akiben az embert szereted,és tudtok együtt nagyon jókat nevetni.A többi csak máz,ami az idők során megszárad,és lepereg.
2012. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem neked való a házas élet. Szerintem hülyeség lenne eldobni a vőlegényedet, akivel jól megvagytok egy férfi miatt, akibe belezúgtál csak úgy random módon ráadásul csak nem rég ismerted meg. Tegyük fel ott hagyod a férjed aztán kiderül, hogy akiért ott hagytad egyáltalán nem érdemli meg, nem akar tőled semmi komolyat, csak egy éjszakát, vagy út közben meg tetszik neki más. Vagy ha mégse, akkor belefogsz zúgni egy következő jöttmentbe...
2012. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem túl fair a vőlegényeddel szemben, de szerintem ott kell hagynod. Nem élheted le úgy az életed, hogy közben mást szeretsz.
2012. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Jujj, szerintem ne menj hozzá, legalábbis még ne, és még csak azt sem mondanám, hogy ez az új férfi miatt, hanem miattad, hogy nem vagy biztos az érzelmeidben, és hogy kész vagy erre a nagy lépésre.

Én hozzáteszem semmi értelmét nem látom az eljegyzésnek . Ha nem lenne, könyebben elhagynád, most ez az egy kifejezés tart vissza. Mert valljuk be egy eljegyzés nem kötelez el, ez csak egy tradició, hogy eggyel több buli legyen, de sajnos erejét már rég elvesztette.

Még nem vagytok házasok, inkább előtte hagyd el, mint utána.

2012. szept. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem komolytalan vagy kérdező. Nem tudom hány éves vagy, de érzelmileg egy 14 éves szintjén állsz.
2012. szept. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!