Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok egy olyan városban, ahol már nincs senkim, és így persze az ismerkedés is szinte lehetetlen. Mit gondoltok, mit lehet tenni ilyen típusú magány ellen? Részletek lent.

Figyelt kérdés

25 éves, önálló férfi vagyok. Már 6 éve, hogy a középiskola után el kellett jönnöm a gyerekkori környékemről, hogy főiskolára menjek egy távoli városba, abban a reményben, hogy nem mezőgazdsági munkából kell megélnem életem végéig (mint szüleim vagy mindenki körülöttem). Persze ez avval járt, hogy az otthoni barátok 99% eltűnt... de ott volt a fősuli, a rengeteg buli, külföldi utak... nagyon király volt minden.

Aztán eljött az a korszak, hogy csúsztam másfél évet (a sok buli nem kedvezett), persze sokan időben elvégezték, és csak néhányan maradtunk itt a baráti társaságból, mindenki más visszament oda, ahonnan jött. (Ebben a városban csak főiskola van, a többi az igazából említésre sem méltó).

Meg el is kellett kezdenem dolgozni, hogy tudjak egyszerre főiskolázni meg enni is valamit... ami avval járt, hogy a főiskola után még egy fél évig napi 12-14 órákat robotoltam nevetséges fizetésért. Külföldre vagy máshova költözni pénzem nem volt.

És ekkor tűnt el mindenki mellőlem... én sem nagyon kerestem persze őket, mert szégyelltem, hogy fősuli után még fagyira sincs pénzem... akkoriban mondjuk a magány nem annyira zavart, mert azon voltam teljes erőmmel, hogy kijussak ebből az élethelyzetből.

Aztán lassan egy éve... hirtelen elért a jósors és egy jó munkahelyre kerültem ebben a városban, szinte egy olyanra, amire mondhatni születtem. Szóval mostmár minden oké lenne... csak mostmár ott tartok, hogy nincs itt senkim. Se barátok, se család... így nem lehet ismerkedni, nincs mást csinálni, csak munka után ülni a lakásban egyedül... és úgy érzem beleőrülök.

Abszolút magány, se barátok, se senki, akivel meg lehetne osztani az élet apró örömeit.


Ti mit gondoltok, mit kellene tennem egy vidéki kisvárosban, hogy ne egy lakásban kelljen elfonnyadnom egyedül?


2012. júl. 14. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát valahol pedig el kellene kezdjed az életed élni.Munkahelyeden sem tudsz ismerkedni?Vagy neten keresztûl?Elég nehéz így ha a helyedbe gondolom magam.
2012. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás szerintem az internet. Ott a legjobb/legkönnyebb ismerkedni.
2012. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most én is másik megyében lakom, sajnos költöznünk kellett.

Nem igazán találtam itt barátokra, elég érdekes felfogásúak, és dúl bennük a rosszindulat.

2012. júl. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. :)

Próbálkozom interneten, más választásom nem lévén.

2012. aug. 4. 22:06
 5/6 A kérdező kommentje:

És több heti próbálkozás után hozzátenném, hogy *** sem ér az egész. És nekem tök világos: mindenki nagy lelkesedéssel beregisztrál, de mikor szembesül, itt csak betűk vannak, és semmi élmény, akkor menekül vissza a valóságba párt keresni.

És persze mondják, hogy mennyire nem szabad feladni... teli hassal én is könnyebben mondom, hogy az éhséget könnyű elviselni.

Ugyanez a saját élet eldobásánál... ha ne kell feladni, akkor mi mást lehet tenni? Mert két éve minden nap arra hazajönni,hogy nincs kihez szólni, aztán kiveszel egy hét szabadságot... és ugyanúgy nincs kihez szólni, csak most egy hétig... romantikus mese az egész hülyeség.

2012. aug. 22. 22:30
 6/6 ramon199 válasza:
Szerintem ha egydül érzed magad akkor én a helyedbe vennék egy kutyát vagy macskát. Azért lenne jó ez neked mert egyrészt tudsz vele foglalkozni,lehet tanítani vagyis amíg tanítod nem unatkozol hálás szeret téget és ha jól gondozod és kedvel akkor még a világ végére is követ :)
2013. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!