Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg vannak vámpirok meg...

Tényleg vannak vámpirok meg vérfarkasok?

Figyelt kérdés
mostanság mindenki azt mondja vannak nem hiszem hogy léteznének de ki tudja?
2012. szept. 27. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Te bolond. Hát hogyan lennének :D
2012. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sokat fenyegetnek hogy ki szivom a véred meg szét téplek! stb (interneten)
2012. szept. 27. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
most ezt ugye nem kérdezed komolyan...
2012. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 chrishu ***** válasza:

Igen, itt töltöm minden szabadidőmet amikor nem épp a herceg tanítványomat tanítom

Mr. Crepsley

2012. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pfej, de naívak vagytok! Nekem 2 ismerősöm is van aki vérfarkas és 1 aki vámpír. Az utóbbi meg is fenyegetett, hogy ha nem jelölöm be fészbukkon, akkor kiszívja a vérem(csak a hülyéje nem tudja, hogy szellem vagyok. A farkasemberkék pedig twitteren a követőim, plusz régen rengeteg veccőt vettek tőlem a loúk ellen. Csak hát Én már kiszálltam a buisnisből. Szóval igen, léteznek!

Pálinkás"rajos"LajosCsubakka, volt veccőárus, most hivatásos vukiszellem

2012. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
chrishu te is szereted a Rémségek cirkuszát? x'D :))
2012. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem léteznek... ez egyfajta betegségből indult ki, keress rá
2012. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sasszem válasza:
Noss hívő keresztényként sokat agyaltunk hogy mi,és miért hiányzik a Bibliából.Aztán az első oldalról KIDERÜLT HOGY NEM IS AZ ELSŐ!Nagyonsokk minden történt odáig:Lilith és Ádám teremtése,az ő nemigaz szerelmük,sok megszületett nem ember lények.szakitásuk,Lilith démonná válik.1.Éva teremtése,2.Éva teremtése,A 2.Éva románca Enkivel(ÖRDÖGGEL)Káin születése:ördögtöl.Ábel születése:Ádámtól.A féltestvérek vetélkedése egy földön kivüli lány szerelméért Valószinüleg:Luluváért.Tetvérgyilkosság,isten átka Káinon,A gyermekei egy lány(nagyi után:Lilith és egy fiu:Lykos ez miat vámpirrá és vérfarkassá váltak Luluva megdöbenésére aki nemtudott az átokrol viszont ő Lilith lánya volt.Ez Sumér Babiloni illetve Héber iratokban mai napig benne van,és Magyar nyelvre fordítva olvasható,azonban a Római és Katólikus Bibliából a fent emlitet vérvonal máig vezető szerepe miat ez kimaradt.
2012. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!