Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok bizonyítékokat vámpírok...

Tudtok bizonyítékokat vámpírok, vérfarkasok stb. létezésére?

Figyelt kérdés

Nem úgy gondolom hogy "tudományos bizonyíték" meg ilyesmi, csak egy történet vagy bármi, ami meggyőz egy embert, hogy létezhetnek ilyenek.

Per pillanat nem hiszek bennük de várom hogy meggyőzzetek mert hajlandó vagyok. Pár éve a szellemekben sem hittem. Aztán kiderült hogy léteznek.


2012. ápr. 18. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Pont hallottam nemrég egy vérfarkasos történetet! :)

De vigyázz, mert elég ijesztő.

Szóval volt egy vadász aki levágta egy farkas mellső lábát (nem emlékszem már miért). Beletette egy fadobozba, és amikor másnap megnézte egy emberi kezet talált benne. Nagyon meglepődött rajta, mert biztos volt benne hogy egy farkas lábát vágta le. A kézen volt egy aranygyűrű amit felismert.(a feleségéé volt.). Megkereste a feleségét, és látta hogy neki tényleg hiányzik a keze. A vadász elővette a puskáját és lelőtte a nőt.


Nemtudom már hol hallottam, talán a neten olvastam valahol. Szerintem ez valami középkori mese lehet.

2012. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Első, ez egy filmből van, méghozzá A lány és a farkas címűből, ha jól emlékszem.
2012. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
igen beütöd a youtubeba hogy reptilian shapeshift. Ők valójába reptoidek voltak, csak nem ismerték fel anno az alakváltozást
2012. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 SSJGoku ***** válasza:
csak a Magyarországon honos vérrókára vannak bizonyítékok
2012. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem tudok, de hiszem, hogy vannak.
2012. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bizonyíték van, csak a kormány úgy van vele elég ha ők tudják, mint minden mást.
2012. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

kérdező ez véletlenül nem te vagy?:)))))

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


már unalmasak a x*r kérdéseid

2012. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Mónih ***** válasza:

Halott példa vagyok a vámpírokra..;)

Jó kis vacsi leszel...Hidd el..:D:P

2012. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hiába kérdezitek meg hetente többször, hogy léteznek-e vámpírok vérfarkasok, attól még a válasz ugyanaz: Nem, nem léteznek. De azért légyszi kérdezzétek meg pár nap múlva ismét, hogy léteznek-e. -.-
2012. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nod könyve
2012. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!