Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az ő szelleme lehetett?

Az ő szelleme lehetett?

Figyelt kérdés
Egyszer,régebben elmentünk boltba...Senki nem maradt otthon...Én a nagytesómmal csak féltestvérek vagyunk, mert az édesapja meghalt autóbalesetben...Na és amikor hazamentünk, a tesómnak ott volt egy aranyfülbevaló az asztalán...Ez olyan 2006-7 körül lehetett...2004ben halt meg az apukája...Vajon ő volt?Komoly válaszokat adjatok!!
2012. jún. 5. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Jézusom...
2012. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondtam h normálisat -.-
2012. jún. 5. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az baj ha én nem értem az összefüggést?:D
2012. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, az édesapja lopott egy aranyfülbevalót a legközelebbi ékszerboltból, majd odatette az asztalra, és utána örök nyugalomra tért.


Most komolyan...? Mi van az emberekkel manapság...

2012. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van jelen:

99% - nyílvánvalóan te egy 12 körüli kiscsaj lehetsz akinek a gondolatai folyton a szellemek körül forognak. Ez rossz szokás. A fülbevalót meglepetésként csempészte oda egyik ismerőse.

1% - gondolnád hogy lett volna egy akkora tuskó szegény apukád/apja hogy az egy pár fülbevaló helyett csak egyet tesz oda?

Szánalmas egy jelenség. Érdekes módon az apja 2004-ben halt meg, majd 2006-7 körül történt ez a dolog. Miért nem akkor írattad ki ezt a rendkívül nehezen elhihető sztorit?

2012. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Igen, lehetséges, hogy a túlvilágról valami módon segítenek, vagy csak érzékeltetni próbálják, hogy léteznek, és szeretnének veletek lenni. Persze azért nem árt kikérdezni a családtagokat, hátha mégiscsak a jelenleg ott élők közül tette oda valaki. De én nem zárnám ki az égi ajándék lehetőségét sem.
2012. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább a környezetetekből valaki tette oda, mint egy szellem. (Szellemek amúgy sincsenek.)
2012. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 5


van még az a lehetőség, hogy a kérdést kiíró unatkozott és szeretett volna valami frappáns trollválaszt :) (A Komoly válaszokat adjatok!! is egy ilyen felhívás keringőre)

2012. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehetséges.... de nem lehe hogy valaki rátette az asztalra....?
2012. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!