Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen lény az az Aranyszarvas?

Milyen lény az az Aranyszarvas?

Figyelt kérdés

Kedvenc jósom, Angyalszem oldalát nézegettem és a leírásban erre lettem figyelmes: "Az ősi Magyar energiát, a Turulmadár és az Aranyszarvas energiáit közvetítem az embereknek!"

A Turulmadarat ismerem, de az Aranyszarvasról most hallok először. Valaki elmondaná mi az?

Itt a bizonyíték, hogy nem én találtam ki: [link]



2012. szept. 28. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Több szkíta és avarkori aranyból készült szarvast ábrázoló ötvösmunkát találtak a régészek. A szarvas, mint totemállat ismert a nomád népek körében, de a valóságban nem voltak aranyból, ha erre gondolsz :D A magyar mitológiából csodaszarvas néven ismert állat is beleillik ebbe a sorba, szóval szerintem inkább Csodaszarvas, és nem Aranyszarvas ;)
2012. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
hallod én is elmegyek sarlatánnak :D 100 forint percenként? :D negyed órát dumcsizok egy sötét alakkal homályos mndatokat mondva és energizálva és már többet keresek óránként mint most
2012. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Arany János : Rege a csodaszarvasról

[link]

2012. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen lény az Aranyszarvas?

Hát Szarvas!

2012. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
aranyszarvasnak álcázott reptoid
2012. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Az aranyszarvas feltehetően a kedvenc jósod találmánya,amelyet a Csodaszarvas átkonvertálásával alkotott meg a kis elméjében!

2012. szept. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
általános iskola, alsó tagozatos tananyag.... kiváncsi lennék hány éves vagy?
2012. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kékég, az a Csodaszarvas, de engem az Aranyszarvas érdekel.
2012. okt. 2. 23:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint valami puccos étterem.
2012. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es tényleg,a Szarvas téren, Budán. A "kedvenc jósom " akkor annak az étteremnek a fűtési energiáit közvetíti. Hát télidőben, jól jöhet.
2012. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!