Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt, ott volt, vagy...

Mi volt, ott volt, vagy hallucináltam?

Figyelt kérdés
Na szóval: hajnal volt, 5 óra lehetett. Viszketett a hónaljam, könyökre támaszkodva megvakartam. Akkor ment az ablak előtt egy kocsi, bevilágította a másik szobát is, és egy fekete alakot láttam ott. Aztán azóta többször nem láttam. Ott volt, vagy hallucináltam?

2012. szept. 22. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, bár ott azért mert szinte teljesen bevolt ragadva a szemem, nyugi sztem nem volt ott:D
2012. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ebben nincs semmi természetfeletti azért láttál fekete alakot mert sötét volt kint és még fáradt voltál. nyugi semmi természetfeletti nincsen ebben az esetben!
2012. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom csak képzelted, ha egyből ébredés után láttad. Ha előtte legalább 5 percet ébren lettél volna talán, de így szerintem biztos, hogy képzelted.
2012. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Halucináltál.A egyik nap én is aludtam délután és ugy láttam amikkor kinyitottam a szemem ,minha egy férfi állna a szekrénynél a nappaliban.Pislogtam egy darabig, hogy most mi van? Aztán mikkor teljesen felébredtem nem volt ott senki.Meg jegyzem egyedül voltam otthon.
2012. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akkor ébredtem fel, előtte vagy 1 órája ébren voltam már. Persze, ettől még lehet, hogy képzelődtem.
2012. szept. 22. 13:36
 6/11 anonim válasza:
Nálunk apám a rendszeres "hallucináló" a családban. Az altatót beveszi és 10-15 perc: "János vitéz a konyhában üldögél Rózsa Sándorral. " Persze először még nevettünk, de jelenleg már oda fajult a dolog, hogy a belőlem kettőt lát és "közöttem" van János vitéz. És persze erre reggelre nem emlékszik.
2012. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én azért nem vagyok ilyen szinten... de az is lehet, hogy ez csak árnyék volt.
2012. szept. 22. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Azok a reptoidok voltak! Most szerencséd hogy nem vitték el a szerveidet, de máskor csak óvatosabban vakarózz!
2012. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké, ezekről a kitalált reptoidos hülyeségekről nem akarok hallani...
2012. szept. 22. 17:11
 10/11 anonim válasza:
vagy voldemort vagy a sikoly vagy druid
2012. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!