Kacsacsimp kérdése:

Mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Barátnőmnél voltam. Beszélgettünk és szóbajött a szellemidézés. Barátnőm megkérdezte felmegyünk e a padlásra és nem csinálunk e EVP-t telefonnal. Belementem mert hát úgy gondoltam nincs ott semmi nem lehet belőle baj. Felmentünk a padlásra megcsináltuk az EVP-t lejöttünk, nem történt semmi, és el kezdtük hallgatni új szerzeményünket már javában hallgatjuk mikor a telefonból valami ordítás szerűség jött ki. Nagyon megijedtünk. Odafennt semmi nem volt, nem hallottunk semmit, de mikor visszahallgattunk, azt halljuk, hogy valami eltorzult hangot vettünk fel. Barátnőm szinte sokkot kapott hogy valami van a padlásán. Próbáltam csitítani hogy nincs ott semmi, de bennem is felmerűlt a kérdés hogy mi lehetett az.

Értelmes válaszokat kérek! Köszönöm!


2012. okt. 2. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A telefonotok ordított, mert megijedt a szellemek keltette fehér zajtól. Legközelebb egy bátrabb telefont vigyetek fel a padlásra!
2012. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben meglesz! :) Köszi a válaszod!
2012. okt. 2. 20:21
 3/7 Dalek Traak ***** válasza:
Épp a telepátiát gyakoroltam, de eddig csak telefonoknak sikerült üzenetet küldeni és azt sem tökéletesen.
2012. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Á, itt van Balek Krakk barátom!

Gyenge idegzetű telefonokra hatással lehetsz, de az enyéimre meg ne próbálj telepraktizálni! Ha a fehér zajt nekem feketére fested, biz isten kihúzod nálam az öngyújtót!

2012. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy auto, vagy motorkerekpar zajat hallottatok, amint epp elhajtott a haz elott. A telefonoknak nem a legjobb minosegu a mikrofonja, visszahallgatva, foleg a telefon hangszorojan keresztul, sokszor torz hangokat kapunk vissza.


A baratnodet pedig nyugtasd meg, mert az egvilagon semmi sincs a padlason :).

2012. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem autó volt mert mikor egy-egy autó elment a ház előtt annak nem volt akkora hangja.
2012. okt. 3. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen csengőhangom :P...
2012. okt. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!