Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek szellem lehetett?...

Szerintetek szellem lehetett? (lent több infó)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ma hajnalban olyan 3körül egyszer csak felkeltem kinyitom a szemem és nem az ablak fele hanem befele voltam fordulva (az ágyam az ablak alatt van) és nem láttam a lábam fele először de aztán lenéztem a lábamhoz és azt vettem észre hogy egy fekete alak ül a lábam mellett és ahogy hirtelen felemeltem a fejem hirtelen felpattant, ment kettőt a szoba közepe fele és egyszercsak eltünt. Nagyon megijedtem és 10-20perc kellett hogy elaludjak annyira féltem. Szerintetek mi lehetett?

Bocsi a fogalmazás hiányáért meg a helyesírásért csak sietek mert dolgozni megyek :D

Előre is köszi a válaszokat

(Ja és nem álmodtam mert utána próbáltam magam nyugtatni és megnéztem a mobilon a facebookom és ma reggel megnéztem hogy mit nyomtam meg utoljára és face volt.)



2012. okt. 2. 15:52
1 2
 1/11 Golan Trevize ***** válasza:

volt szeme?

csak úgy eltűnt, vagy szétfoszlott, mintha porból lett volna és elfújta volna a szél?

2012. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem láttam szemet rajt és inkább saját maga ált fel és kettőt lépet majd hirtelen eltünt,egyszercsak nem volt ott, nem porladt el vagy ilyesmi
2012. okt. 2. 16:33
 3/11 anonim válasza:
12%

Alvás paralízis! Linkelek egy oldalt. Olvasd el! Egyébként, ha rákeresel, akkor kidob egy csomó fórumot, amelyen látod majd, hogy rengeteg embert érint a dolog. Nekem is volt már, csak én bénultan feküdtem és olyan volt, mintha valami nyomna bele az ágyba. Nagyon rossz élmény volt, de utána olvastam és úgymond "megnyugodtam". Nem félek.

[link]

2012. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem alvás paralízis. Annak más a tünet.

Tünete az, hogy mozdulatlanság ,és csak a szem van nyitva. Gondolkodni tudsz, de mozogni nem. Kell pár perc , mire ujra tudsz mozogni.

Az valami árny lény lehetett.

Tisztisd ki a házat/lakást. Fehér gyertya+ imák.

2012. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
33%
Nem lehet hogy túl sokat ittál, és arra ébredtél hogy az este felszedett partnered (akire nem emlékszel) éppen lécel? :-D
2012. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem :D nem ittam az este :D
2012. okt. 2. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Csöves, vagy cigány, aki gyors lelécelt, mikor észrevette, hogy felébredtél?
2012. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kacsacsimp válasza:
Nem vagyok benne hogy démoni eredetű lehet kopogó szellem is, de az biztos hogy még a házban van. Én tisztítást ajánlok de csak az után ha kiderült hogy démoni eredetű-e mert ha igen a tisztítás csak feldühíti ilyen helyzetben azonnali démonűzés az ajánlott.
2012. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Golan Trevize ***** válasza:
És az milyen "lény", ami hasonló, csak a szemei helyén két luk van, amin átlátni, és szétfoszlik, mint a por?
2012. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
És az milyen lény aminek, nincsen se keze se lába, mégis állandóan ide jár a kocsmába?
2012. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!