Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen lény lehetett ez?

Milyen lény lehetett ez?

Figyelt kérdés

Kb. 13-14 éves koromban, mikor a tesóm már koleszban lakott (úgyhogy csakis az enyém volt a kisszoba :) ) egy szeptember estén, amikor még meleg volt éjszakánként, néztem ki a csillagos égre. A lakótömb, ahol éltünk, a város szélén volt, velünk szembe már csak egy posta telephely volt, meg garázsok. Ahogy néztem ki, egyszer csak olyan hangot hallottam felülről, mintha valaki egy nagy lepedőt rázna. Felnéztem, és mivel sötét volt, nem igazán láttam jól azt a repülő valamit, amit szállt a ház felett, de a körvonalait láttam. Úgy nézett ki, mint egy madár, csak épp annak túl nagy volt (még egy gólyánál is sokkal nagyobb). Ami furcsa volt benne, hogy a szárnyai furán szögletesek voltak, és nem úgy csapkodott velük, mint egy normál madár, hanem mintha merevek lettek volna, és úgy emelgette őket fel-le. Ahogy elhúzott a ház felett a folyógát irányába, még egy furcsa hangot hallottam. Ahogy mozgatta a szárnyait, nyikorogtak, mint az ajtó, ami nincs rendesen beolajozva.

A barátomnak is elmeséltem, hogy gyerekkoromban láttam ilyet, ő azt mondja, hogy darumadár volt, azok adnak ki ilyen nyikorgó hangot. De amikor lementem hozzájuk, ott láttam darvakat, de azok nem voltak ekkorák, és rendesen mozgatták a szárnyukat, amikor repültek. Meg a "nyikorgó" hangjuk sem hasonlított arra, amit én hallottam.

Milyen jószág lehetett ez?


2012. aug. 29. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Pinaevő sasmadár. Vigyázni kell vele.
2012. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Ikarosz.


De most komolyan, sötét volt, lehetett az daru is.

2012. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De darunak bazi nagy volt, kb mint egy kissebb repülőgép. Akkor mutáns daru volt? :)
2012. aug. 29. 10:28
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy a hundracot láttad.
2012. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
batnam volt, a denevérember.
2012. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
de te tudsz hallod-e, szépen megfogalmaztad, rendesen jól esett olvasni:D
2012. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nahát! A hundraco-ról még nem is hallottam. De amúgy igen, első gondolatom azt volt, hogy az a kihalt dínó féle, amelyik repült is. Csak a fémes nyikorgó hangja zavart meg, utána nem voltam biztos benne, hogy nem fémből van. De amúgy meg ha daru, azok repülnek éjszaka?
2012. aug. 29. 10:55
 8/20 anonim ***** válasza:
low budget vasember :D ő védi meg Mo.-t a gonoszoktól csak nincs pénze sugárhajtőműves páncélra így kukát húz a fejére és régi ajtókat használ szárnynak a lepedő rázás meg a palástja volt :D vagy egy daru madár
2012. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Loú volt!Továbbfejlesztette magát mostmár tud repülni is!
2012. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
a repülő loú az UNI KARNIS!
2012. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!