Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztalt már valaki ilyet?

Tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Nyáron meghalt a nagymamám és utána érdekes dolgok történtek:

Eleinte olyan érzéseim voltak, minta itt lenne. Erre még azt gondoltam, hogy csak beképzelem magamnak. De több dolog is történt: a szobámban lévő TV kétszer bekapcsolt magától éjszaka. A két alkalom közt kb. 10 nap telt el. A szomszéd szobában a TV egyszer kikapcsolt magától. Azelőtt és azóta nem történt ilyen.

Többször zajokat hallottam.

És az egyik szobában éjszaka leesett egy festmény a falról.


Tapasztalt már valaki ilyet? Azelőtt egyik eset se történt meg.


2012. okt. 3. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

TV: áramingadozás

Kép: rosszul lett feltéve, esetleg elengedte a tartás

Zajok: hőtágulás

2012. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SSJGoku ***** válasza:

1.Áramingadozás miat nem kapcsol ki a tv!!!

2.én szerintem is lehet rosszul volt felrakva bár ha régen fent volt már akkor lehet

3.zajokat bármi okozhat(egér,hőtágulás)

2012. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
se azelőtt se után nem történt hasonló
2012. okt. 3. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem kapcsol ki... amúgy bekapcsolást írt, de mindegy... kedves kérdező, ha te meg már eldöntötted, hogy ez szellem, akkor a kérdés innentől fogva felesleges...
2012. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Feeder23 válasza:

Előfordulnak az ilyen "paranormális dolgok" amikor mamám meghalt következő nap minden óra megállt a házában,barátnőm anyuja amikor már 1 éve meghalt napra pontosan és időpontra is bekapcsolt a cd lejátszó és kedvenc zenéje ment rajta

Ilyen van és nem kell válaszokat keresni rá

2012. okt. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!