Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetnék vámpír?

Hogyan lehetnék vámpír?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés teljesen komoly, akik kötekedni szeretnének, azok kerüljenek el. Én tudom hogy léteznek vámpírok. Amelyik válasz úgy kezdődik hogy nem léteznek, azt el sem olvasom. Előre is köszi.

2012. okt. 14. 19:38
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Honnét tudod, hogy léteznek?
2012. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Talizz egyel. Ilyen kérdést feltenni olyannak, aki tudja, hogy léteznek vámpírok...
2012. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
92%
Szia, én egy vámpír vagyok, van kérdésed?:)
2012. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
91%

Változtasd át magad vámpírdenevérré.

Én tudok neked fényenergiát adni, de ezt sok időbe telik összegyűjteni, ezért sok pénzt kell ráfordítani és nem biztos, hogy rögtön hatni fog.


Boszorkánycsősz Fősámán

2012. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Van kérdésem, amit ki is írtam. Hogyan lehetnék vámpír ?
2012. okt. 14. 19:45
 6/54 anonim ***** válasza:
Én vagyok a vámpír, Úgy lehetsz vámpír hogy megharap egy vámpír.
2012. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy ennél bonyolultabb. Találkozhatnánk valahol?
2012. okt. 14. 20:02
 8/54 anonim ***** válasza:
Persze de hozz kotont magaddal,ha csaj vagy!
2012. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Ne viccelődjetek már, máshol éljétek ki magatokat.... Én ezt komolyan kérdeztem.
2012. okt. 14. 20:12
 10/54 anonim ***** válasza:
98%

mivel ez egy anonym oldal és nemlehet belőle bajom elárulom:

be kell menni a pszichiátriára és ott hallkan mondani az egyik nővérnek vagy ott dolgozónak (csak ne a takarítónőnek) hogy te vámpír akarsz lenni.. persze ő is azt mondja majd hogy nem lehetsz, de nem szabad békén hagyni, igenis mondani kell hgy te tudod... és vámpír akarsz lenni...


ha nagyon erős az akaratod és legyőződ akkor megtör, és azt mondja hogy kövesd, lekisér egy pincébe, egy titkos ajtóhoz ami egy laborba vezet. ott majd bezárnak egy hétre, csak speciális kajákat kapsz majd hogy a szervezetedben felgyülemlet anyagok ürüljenek (illetve hogy megvizsgáljanak alkalmas vagy e vámpírnak) és ha sikeresen átmentél akkor részt vehetsz a "szertartáson" utána még egy jó félévig megfigyelnek majd hogy hoyg birja a szervezeted, addig az ottani betegekből ehetsz.. (azért a pszichiátria mert oda ritkán járnak vendégek, és egy örültnek ugyse hisz senki)

2012. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!