Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez egy szellem lehet vagy mi?

Ez egy szellem lehet vagy mi?

Figyelt kérdés

Mát vagy egy hónapja lefekvés után elkezdtem hangokat hallani. Mintha valaki suttogna, vagy inkább énekelne a fülemben. Először nagyon megijedtem, de miután mindenki kinevetett, akinek mondtam nem foglalkoztam vele és szép lassan hozzászoktam. Egy idő után mintha egyre több tárgy lett volna a szobámban. Olyanok, amiket ezelőtt nem is láttam. Pénzből sem volt hiány egész hónapban, mintha termelődött volna. A furcsaságok mellett még egyre kialvatlanabb lettem. 2 hét után lefekvés előtt elhatároztam, hogy megvárom azt a "suttogás éneket" és végig hallgatom figyelmesen, amit mondd. Ijesztő dolgokat hallottam, olyasmit, hogy "szerezd meg", "én leszek a legjobb", "vár rád", "győzelem", "mi győzünk", "vár a siker". Ennél sokkal több, csak hirtelen ezek jutottak az eszembe.

Gondolkoztam és azt a következtetést vontam le, hogy ez a szellem vagy akármi, ami suttog hozzám, nem manipulál hogy lopjak el dolgokat? Ez meg magyarázná, hogy miért van egyre több ismeretlen dolog a házban és miért gyűlik a pénzem. A "szerezd meg" és a "vár a siker" szavakból is erre következtetek, hogy kényszerít a rablásra. Ez után beállítottam a telefonom, hogy óránként ébresszen fel este. Nagyon szörnyű volt, de így nem jelentek meg újabb tárgyak és nem nőtt a pénzem. Ezzel csak az a probléma, hogy a suttogást még mindig hallom és egyre kialvatlanabb vagyok az óránkénti keléstől :S Valaki nem tudja megmondani hogy ez szellem e vagy mi és hogy hogyan tudnám elküldeni ?:S Segítség kéne, mert tönkre teszi az életemet.

Megpróbáltam felvenni a "suttogás éneklést", hátha nem csak én hallom és láss csodát, tisztán hallatszódott, még jobban mint alapból és a kételkedők kedvéért feltöltöttem youtubera.

Kérem csak normális válaszokat, mert ami szerinted hülyeség, másnak nagyon komoly lehet :S

Itt a hangfelvétel linkje : http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=86d..



2012. okt. 18. 20:52
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
42%
Lehet felfog emészteni a belső lidérced. és ez annak a jele
2012. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
És mit tudok tenni ellene ?:S
2012. okt. 18. 21:11
 3/58 anonim ***** válasza:
Használd Pikachut!
2012. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
A vicces kedvűek maradjanak távolt.
2012. okt. 18. 21:30
 5/58 Antimod ***** válasza:

"A vicces kedvűek maradjanak távol."


Ez bizony akkor rád is vonatkozik.

2012. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell szét trollkodni minden kérdést...
2012. okt. 19. 10:08
 7/58 anonim ***** válasza:
Ezt most viccnek szántad??
2012. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
CSak mondom, hogy a nem normális válaszokat el sem olvasom.
2012. okt. 19. 13:31
 9/58 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már a szellemidézéssel? Esetleg a szelleműzéssel? Egy próbát szerintem megér. Nagy viccből mondom, én is hallok dolgokat, de csak hónaponta 1x-2x.
2012. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Nem próbálkoztam idézéssel, de az űzést megpróbálnám, hátha segít. Leírnád hogyan kell?
2012. okt. 19. 13:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!