Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek szellemek...

Szerintetek léteznek szellemek? Vannak hozzá torténeteitek is?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon hittem a szellemekben, de már tobb mint 1 éve napról napra ijesztobb dolgok torténnek velem! Eloszor csak ajtó nyitódások meg záródások,konkrétan megfordult a kulcs a zárban úgy hogy néztem, aztán már az ablakok is meg a szekrények is kinyitódtak maguktól! Aztán valamelyik este már az éjj kozepén bekapcsolódik magától max hangon a TV! érnyékokat látok és kerul-fordul megmozdul magától a szék,az aztal , stb...

Ha nem hisztek bennuk és nem torténtek veletek ilyen dolgok ne írjatok hulyeségeket!! Koszii



2012. nov. 10. 14:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Hát haver, akkor vak vagy. Majd gyűjtünk a szemműtétedre. Tényleg muszáj ennyire makacsnak lenni?
2012. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
36%

ma 00:14: Te most komolyan ennyire naív és hülye vagy?


Az elsö képen az egy kalapos ember, semmi más. A másodikon meg az árnyékot lábaknak lehet nézni, de az se szellem sehol.


A videót meg se nézem, mert azok mind megrendezettek.

2012. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
59%
Saját magam is tapasztaltam, ezek pedig ellenőrzött dolgok. Nem naivság, hanem elfogadom, hogy léteznek szellemek. Veletek van a baj, hogy nem fogadjátok el. Lényegében egyéni elhatározás, hogy ki miben hisz, de attól még, hogy nem hisztek benne, létezik.
2012. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
59%
28%-os, én hiszek a szellemekben, de ebben az esetben tényleg Veccő Veronikával kell egyetértenem.
2012. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
50%
az én mostohaanyám és nagynéném is ezotériával foglalkozik. ők nagyon sokat meséltek nekem a lélekvándorlásról,hogy este álmodban bárhol lehetsz, stb. épp tegnap történt velem valami. épp a hajamat szárítottam,a szobámban,amikor anya hátulról megsimogatta a fejem. megfordultam hogy rámosolyogtam,de nem volt ott senki. persze nagyon megijedtem,dobogott a szívem,de aztán nem gondoltam rá és megnyugodtam :) én amúgy nem félek a szellemektől,mivel az ágyam is teljesen szemben van az ággyal,de egy babona szerint az nem jelent jót. biztosan léteznek szellemek.
2012. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
45%
Egy hete történt. A szobámban az íróasztalomnál ültem,házit írtam. Hirtelen anyu felkiabált az emeletre a nappaliból hogy kicsim,gyere le egy percre! Persze indultam is a lépcső fele,amikor a másik szobából anyu hangja szólt: Ne menj le,én is hallottam.
2012. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, ez már lejárt.
2012. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Na igen most akkor hogy is van???

Akik hisznek hallanak/látnak dolgokat tehát léteznek.


Akik nem hisznek nem látnak/hallanak/ történik velük furcsa dolgok tehát nem léteznek?


Mivan??? :DD


1x én is azt hittem, hogy szellemjárás van..de közbe csak a kutyusom csapkodta az ajtót.. :D

2012. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
xd utolsó! Ez velem tegnap történt megxdegyedül voltam és annyira befostam hogy olyat még nem szart a világxd
2012. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!