Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az lehetséges hogy valaki...

Az lehetséges hogy valaki megérezze a szellemek jelenlétét úgy hogy nem idézte meg őket meg semmi?

Figyelt kérdés
Általában nem szoktam félni amikor gondolok rá de tegnap Minden Szentek napján féltem a szobámban...pedig egyáltalán nem szoktam és egy szellemre tippeltem. Fura volt a légkör is a szobámban. Valamikor lefekvés előtt megérzem őket és néha tudom hogy egy kislány van ott vagy egy öreg úr. Ezt csak beképzelem vagy tényleg lehet ilyen?
2012. nov. 2. 13:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
22%
Az lenne a legegyszerűbb ha nem képzelnél be magadnak nemlétező dolgokat és akkor nem félnél feleslegesen.
2012. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
20%
Beképzeled, de lehet nem ártana az orvosi segítség sem...
2012. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
55%
Lehet ilyen, és mielőtt a többi válaszoló lecseszne, hogy rémisztgetek egy gyereket, én is 13 éves vagyok. Természetes, hogy érzel ilyeneket. Én halloweenkor voltam így, de különösebben nem zavart. Már megszoktam. És ha nem szeretnél ilyeneket érezni, akkor egyszerűen ne foglalkozz vele. Úgyis elmúlik, nem leszel tőle szellemekkel suttogó. XD Bocs, ezt muszáj volt. Én pl imádom ezt. Úgysem akarnak rosszat, csak egyszerűen érzed és kész. Ja, és semmi képpen ne hallgass arra, aki azt mondja, hogy menj el pszichológushoz. Beszélj egy természetgyógyásszal, én is beszéltem és nem harapja le érte a fejedet. :)
2012. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

"én is 13 éves vagyok."

Akkor még érthető, hogy miért hiszel ilyen mesékben, majd kinövöd.

A kérdezőnek: Nem lehetséges megérezni a nemlétező dolgok jelenlétét.

2012. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Igen, bekepzeled magadnak ezeket a dolgokat.
2012. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Létezik, én is érzem őket néha, és nem tul áldásos ha a közeledben vannak. Szkeptikusoknak üzenem, hogy attól mert te még nem tapasztaltad, még lehetnek dolgok. Gondolj bele, a föld is mozog, és a középkorban ez csupán fantazmagória volt, mint ahogy a léghajó és repülőgép....
2012. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
De azokban van logika, ellentétben a szellemekkel. Kamuzol vagy bolond vagy.
2012. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy érzékelsz VALAMIT, de az nem biztos, hogy szellem.

De van ilyen, valami rossz energia, vagy ilyesmi...

Én is éreztem már ilyet.

Egy szociális otthonban dolgoztam, ami a temető mellett volt.

Ro.hadt morbid volt már a helyzet is, hogy szociális otthont a temető mellé tesznek, de csak ott volt üres épület a városban.

Szóval én ott dolgoztam, és éjszaka bizony történtek furcsa dolgok.

Olyanok, amik megmagyarázhatatlanok, pl: letettem a kulcscsomómat a konyhában, bezártam a konyhát, kimentem, körülnéztem, mentem vissza a konyhába, sehol a kulcs, pedig BIZTOS, hogy oda tettem, hát, az irodaasztalon volt...

Ezt nem kitalálom, hanem így volt.

A végén már tökre féltem, nem is tudtam azon a munkahelyen megmaradni.

Van ilyen, de hogy szellem-e, vagy mi, azt nem tudom!

2012. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
0%
Ha léteznek is szellemek, akkor sem tudják megfogni és arrébb rakni a kulcscsomódat, mert nincs fizikai testük...
2012. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Szellemet nem biztos de a szelleneket igen.
2012. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!