Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek vagy démonok? csak...

Szellemek vagy démonok? csak hozzáértő személyek normális válaszát kérem.

Figyelt kérdés

kb. 2008-ban kezdődött. legelőször csak egy hangot hallottam. mivel ismerősek tünt, nem ijedtem meg tőle. aztán más furcsa hangokra is felfigyeltem. a legelső hang továbbra sem nyugtalanított, viszont mellettük még 2 férfi hangra lettem figyelmes. ők általában semlegesek, legtöbbször hallgatnak. viszont mellettük még 2 női hang is szokott beszélgetni, akik szerintem ki nem állhatnak, mivel általában szidnak. később fehér villanásokat keztem el látni (erre a macskánk is pislantott, tehát ő is látta), egyszer a sötétben piros villanást is. nagyon megijedtem. a szüleim természetesen nem hitték el. azóta nem beszélek erről senkinek. már megszoktam. fizikailag nem bántalmaztak, viszont a karomat megkarmolta valami amig benn ültem a szobában. jeleket is szokatak adni, pl. amikor hibázom amíg írok, vagy ha a barátom jön haza munkából. mikor a közelben van mindig jeleznek. nem félek tőlük mivel nem bántanak.

régebben anyukám elment 1 paphoz, aki azt mondta, h a házunkban démon költözött be. a démont apukám szeretője külde ránk. most már egy lakásban élek, de ők minenhova követnek enegem. lerázhatatlanok, valószínü, h a házunkból is követtek egész a lakásomig. anyukám belőlük semmit sem észlel.

próbáltam beszélgetni velük unalmamban. kérdeztem, h kik ők, de nem válaszoltak.

a kérdésem, h démonok-e vagy szellemek, jók lehetnek-e vagy eredendően rosszak????



2012. nov. 17. 21:31
1 2 3
 1/29 Elektronmaghéj19 ***** válasza:
Érdekes. Szerintem ezt ne úgy fogd fel, mint a köznapi értelemben vett valóságban jelenlévő dolgokat, hanem mint a lényed részeit. Ők nem "független létezők", hanem tőled függő dolgok, nem szükségszerűen jók vagy rosszak.
2012. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Démonok és rosszak, így elsőre mindenképp, hát mi mások lennének?

De azért lehet, hogy inkább pszichológussal kellene beszélned, nem pappal.

Lehet, hogy pszichés problémád van, vagy -ne haragudj meg-de az is lehet, hogy agydaganatod.

Az is szokott ilyen tünetekkel járni, hogy hallucinálsz.

2012. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem skizofrénia.
2012. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%

Szellemek és jók, így másodjára mindenképp, hát mi mások lennének?

De azért inkább pappal kellene beszélned, nem pszichológussal.

Lehet, hogy szellemi problémád van, vagy -ne haragudj meg-de az is lehet, hogy agyad nincs.

Az is szokott ilyen tünetekkel járni, hogy hallasz.

2012. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

De undok vagy te Utolsó!

Én legalább segíteni akartam, ellentétben veled.

Mit mondjak neki, mik ezek, ha hisz a démonokban?

Azt mondom, hogy démonok, és rosszak, ő hisz ebben,értsd már meg!


Amúgy meg lehet, hogy tényleg beteg a Kérdező, és lehet, hogy tényleg agydaganata van.

Nem hallottál még ilyenről?

Hogy van egy jóindulatú tumor valaki agyában, és az olyan területet nyom, ami ezt váltja ki?


Vagy pszichésen sérült, vagy valami baja van?


Miért viccelsz ezzel?


Beteg, basszus, hogy lehetsz ilyen érzéketlen?

Itt szerintem segíteni vagyunk, nem fikázni!

2012. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Beszélgetni csak úgy nem nagyon lehet velük... Ahoz kell felszerelés is.
2012. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
27%
tuti hogy raptoid küldött vagy.
2012. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Zsizsik666 ***** válasza:
Elmész a háziorvoshoz, ad beutalót pszichiáterhez. :(
2012. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%

Keresd Sam és Dean Winchestert :D

Démonok, csak akkor jöhetnek be a házba, ha te, mint ottlakó, beengeded. Maguktól nem jöhetnek be és úgy sem, ha más küldi rátok.

Szóval inkább szellem lehet, viszont akkor felmerül a kérdés, hogy miért éppen te. Esetleg vásároltál valami régi tárgyat, amihez egy szellem kötődhet? Ha igen, akkor égesd el. Vagy meghalt valaki a házatokban? Próbaként szórd be sóval a küszöböt és az ablakpárkányokat. Azon, valamiért nem tudnak áthatolni, kivéve, ha huzatot csinálnak.

2012. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ezt mind egy sorozatból szedted? Grat
2012. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!