Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek vagy démonok? csak...

Szellemek vagy démonok? csak hozzáértő személyek normális válaszát kérem.

Figyelt kérdés

kb. 2008-ban kezdődött. legelőször csak egy hangot hallottam. mivel ismerősek tünt, nem ijedtem meg tőle. aztán más furcsa hangokra is felfigyeltem. a legelső hang továbbra sem nyugtalanított, viszont mellettük még 2 férfi hangra lettem figyelmes. ők általában semlegesek, legtöbbször hallgatnak. viszont mellettük még 2 női hang is szokott beszélgetni, akik szerintem ki nem állhatnak, mivel általában szidnak. később fehér villanásokat keztem el látni (erre a macskánk is pislantott, tehát ő is látta), egyszer a sötétben piros villanást is. nagyon megijedtem. a szüleim természetesen nem hitték el. azóta nem beszélek erről senkinek. már megszoktam. fizikailag nem bántalmaztak, viszont a karomat megkarmolta valami amig benn ültem a szobában. jeleket is szokatak adni, pl. amikor hibázom amíg írok, vagy ha a barátom jön haza munkából. mikor a közelben van mindig jeleznek. nem félek tőlük mivel nem bántanak.

régebben anyukám elment 1 paphoz, aki azt mondta, h a házunkban démon költözött be. a démont apukám szeretője külde ránk. most már egy lakásban élek, de ők minenhova követnek enegem. lerázhatatlanok, valószínü, h a házunkból is követtek egész a lakásomig. anyukám belőlük semmit sem észlel.

próbáltam beszélgetni velük unalmamban. kérdeztem, h kik ők, de nem válaszoltak.

a kérdésem, h démonok-e vagy szellemek, jók lehetnek-e vagy eredendően rosszak????



2012. nov. 17. 21:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
HOZZÁÉRTŐ EMBEREK NEM JÁRNAK ERRE A RATYI OLDALRAAAAAAAAAAAAAAA
2012. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, h beképzelném magamnak, nem vagyok olyan típus.


Akkor más dolgokat is beképzelnék magamnak, nem csak ezt. Bizony1ték, h a macska is pislantott a villanásra. Egyébként egy kutyánk, aki meghalt, volt, h minden este ugatott, vonyított.


Kösz, azoknak akik segíteni próbálnak.

2012. nov. 18. 19:15
 13/29 anonim ***** válasza:

Ez egy démon volt vagy a sátán szolgája vigyáz elne kapjon mert elszivja a lelked és addig hajszol amig öngyilkos nem leszel redöny mindig ellegyen huzva mert azt nem szeretik . Sok sikert szabadjulj meg töle.

Bye Balonski Ádám Természet felleti Kutato

2012. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem bántásból, de aki az agydaganatot említette, igaza van. Inkább zárd ki minden szempontból (akár szellemi) betegség lehetőségét! Ez nem játék! Ha tényleg tuti biztos, hogy nincs valami betegséged/pszichés problémád, akkor, és csakis akkor kezdhetsz természetfelettiben gondolkodni. Bocsánat ha megsértetttem valakit, akár a hitvilága szempontjából.
2012. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
a szellemek azok után mennek mindig akik látják vagy halják őket és közölni akarnak vele valamit. ezért ragaszkodnak hozzád. a szellemek itt maradt lelkek akik valamilyen okból nem tudnak távozni.ehhez kellesz ,te aki érted őket.
2012. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

de ők általában tekergetnek. meg olyasmiket mondanak, aminek nincs sok érteleme. pl. simply delicate.


de a hang akit legelőször hallok, ilyeneket mond h babi, meg h szeretsz-e engem? ez nagyon furcsa.


el sem tudom képzelni, ki lehet ő, és miért akarja ezt pont velem közölni. lehet, h az előző életemből????

2012. nov. 22. 17:59
 17/29 anonim válasza:
100%

Kérj védelmet!

Először határozd meg, hogy hogyan hasson, meddig hasson. (Pl. kérem a fehér fény védelmét és erejét védelmezzen fizikai, asztrális és mentális síkon egész nap). Vagy a Te esetedben én ezt kérném: Kérem a Bíbor fény védelmét és erejét, hogy védelmezzen engem mentális síkon, minden negatív szellemi behatástól, és kérem Mihály arkangyal védelmét, hogy óvjon meg a negatív behatástól engem!).


Invokáció a védelemért

(ezekből egyszerre 2-3-at mondj el egyszerre. Közben érezd, és vizualizáld is, amit mondasz.)


Kérem a krisztusi erő angyalait, hogy vegyenek körül és védjenek meg.

Kérem Mihály arkangyal piramisát, benne az univerzum összes védelmi szimbólumával.

Kérem Mennyei Atyám oltalmát és szeretetét, amely aranyszínű palástként teljesen beborít engem.

Kérem Jézus tükörpiramisát, amelyet felnagyítok és magamra húzok. (megj.: a tükörről visszaverődik minden ártó szánkéd).

Képzelj fejed felé egy ötágú csillagot. Kérd a védelmét és erejét a tested körül.



Próbáld ki őket, és megtapasztalod a hatásukat! Tiszta szívedből kérd!


Remélem segítettem.

2012. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
73%

Mint gyakorló bibliai, keresztény a következőt tanácsom lenne a számorda:

Szerintem, amit hallasz és érzel nagyon is valós. Szerintem ezek a lények a biblia démonok, amiknek a bűnök, vagy az átkok tudják, megnyitni az ajtót az emberk életébe és testébe.


A démonokkal, nem érdemes kommunikálni, csak rosszat, akarnak az embereknek.

Semmi jó nem származhat belőle, ha démonokkal beszélgetsz. Sem pedig abból, ha a természetfeletti bármilyen, olyan formájával foglalkozol, ami nem Isteni és nem bibliai.


A démonok betegésgeket okoznak, testi, lelki, szellemi szinten. Ha most még nem érzékelsz ebből semmit az azért van, mert alattomosak. Ugyan úgy mint a sátán, aki a világosság angyalának adja ki magát, de végső célja a pusztítás és gyilkosság. démonokkal és a sátánnal kapcsolatot tartani nem érdemes, mert előbb utóbb halál (szellemi és/vagy fizikai) lesz a vége.


A démonokat el kell küldenünk, vagy meg kell kötöznünk, ami csak is az Úr Jézus Krisztus nevében lehetséges, mert neki adatott minden hatalom mennyen és földön.


Ha szeretnél erről még többet hallani, és szeretnéd megismerni a szellemi világ Isteni oldalát, akkor írj egy üzenetet,


Benjámin

2012. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%

Van abban igazság, amit Benjámin mond.


Velem is volt ilyen, bár nem ilyen durva, mert hangokat nem hallottam, úgy értem beszédet, csak árnyakat láttam, és olyan hangokat, mint: zörgés, csapódás, lépések.


És rajtam volt egy rossz hangulat, egy nagy nyomás a mellkasomon, és egy állandó hideg érzés, ami követett mindenhová.


Sejtem, hogy mitől volt, szellemi vezetőimmel akartam kapcsolatba lépni meditációban, ami elvileg egy ártalmatlan dolog, de ez lett belőle!


Ezt tiltja a Kereszténység, és okkal, most már tudom.


Én nem vagyok keresztény, de már nagyon féltem akkoriban, és mivel olvastam, hogy imádkozni kell, imádkoztam.


A Miatyánkat, mert csak azt tudom.


És megfogadtam, hogy soha többé ezotéria!


Abba is maradt az egész dolog, hála Istennek!

2012. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
simply delicate az nem azt jelenti,hogy egyszerűen remek?
2013. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!