Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelent ha valaki "indigó...

Mit jelent ha valaki "indigó gyerek"?

Figyelt kérdés
Igazából nem hiszek az ilyen természetfeletti dolgokban, de az oldalon valahol olvastam ezt a kifejezést, de azt már nem sikerült kibogarásznom hogy mit jelent :P Ez volt az a kérdés, amiben olvastam: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2012. nov. 20. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2012. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zsizsik666 ***** válasza:
76%
Azt hiszem, ezt kezelhetetlen gyerekekre mondják, akik nehezebben illeszkednek be, az indigó gyerek=problémás gyerek.
2012. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2012. nov. 20. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Használják általában az elfogult szülők, ha valami kisebb "kottyanása" van a gyereknek, de ezt képtelenek beismerni.
2012. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Azokra neveletlen gyerekekre mondják, akiket a szüleik éppen a viselkedésük miatt akarják különlegesként feltűntetni.
2012. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
XD köszi. Mivel ezotéria topicban vagyunk, nyilván a "természetfeletti2 értelmezésre voltam kíváncsi, de már nagyjából képben vagyok. Én először azt hittem hogy valami színes emberke vagy hasonló hülyeség.
2012. nov. 21. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
"Eredetileg" aurát látó, jövőbe mutató, gondolatokba belelátó gyerekekre mondják, de az igazi eredő az, amit írtak többen is. Az ezotéria mindig valaminek az okozata. Sokszor személyiségzavaré, menekülésé, önbecsapásé.
2012. dec. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!