Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik a Fekete Pikk Dáma?

Létezik a Fekete Pikk Dáma?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy így kell írni, bocsi. Az egyik osztálytársam mesélte tesin, hogy ő megidézte. Elvileg este bement a sötét szobába, és a tükör előtt háromszor elmondta, hogy: Fekete Pikk Dáma. Azt mondta, hogy utána 1 évig olyan rosszakat álmodott, hogy sírva leesett az ágyról.

Ti hisztek benne?


2012. nov. 22. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdésektől én is sírva esek le a székemről.
2012. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze,hogy létezik,de úgy kell írni,hogy Fekete Pick Dáma.Igazából ez azt jelenti,hogy Fekete Pákó,Pick Szalámi és egy ribanc Dáma.Ez a 3 egyben tényleg nagyon veszélyes xDD
2012. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

"Azt mondta, hogy utána 1 évig olyan rosszakat álmodott, hogy sírva leesett az ágyról."


Azért ezt jó elképzelni :DDD

2012. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Zsizsik666 ***** válasza:
96%
Igen, ha kellőképpen szét vagy csúszva, akkor még Joker is létezik, ezt garantálom neked. Szóval a Pik Dáma, sőt a makk ász is létezhet. :D
2012. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pikk dáma igen létezik . Pókerkártyákon biztosan megtalálod .
2012. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Bubinak a makkja is létezik. Azzal ne akarj találkozni...
2012. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tök alsót idéztem, iszonyú volt. Először a telefonom folyton kiírta, hogy "Ne facebookozzá!", és g*ci agresszíven rezgett, majd olyan érzésem volt a teraszon, hogy simogatják a heregolyóimat, majd olyan látomásaim lettek, hogy lovak nyalogatják a szemgolyómat!
2012. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem én este odaállok a tükör elé háromszor elmondom hogy csillámfaszláma oszt megjelenik és 1 évig sírva esek majd le az ágyról?
2012. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, viszont piros pikk dáma ritkább.
2012. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaja, én is megidéztem, azóta kártyákkal álmodom, kártyafóbiám van. Minden álmomba megver a Fekete Pikk Dáma, szóval már utálok pókerezni. :| Én is szoktam sírni... :(
2012. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!