Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem Olyan Régen Költöztem be...

Nem Olyan Régen Költöztem be Nagyszüleim házába, és ott fura dolgok torténnek velem. Pld:Kopogás a padlásról, a falakból, targyak amik maguktól leesnek. Nem érzem itt jól magam! Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem átépítés van a szomszédban.
2012. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Hőtágulás, huzat.
2012. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Szerinted ismerősről van szó? ő kopog meg csinál ilyet? ha igen, akkor kérd meg szép nyugodtan, hogy hagyja ezt abba, mert félsz. Ha meg nem ismerős, akkor is kérd meg, vagy hívj médiumot
2012. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
átépítés nincs.de Ma Este Megkérem hogy hagyja abba.
2012. dec. 6. 19:09
 5/17 anonim ***** válasza:
ird meg, hogy mi tortent:)
2012. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok horrort nézel :D
2012. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
példaul az történt hogy az asztal szélére tettem,egy hosszabitó kábel szuroját.leesett onnan.vissza tettem mivel nagyon a szélére tettem az asztalnak.megint leesett.idegesen megfogtam az egész hosszabitót és feltettem a szamitogép monitorára keresztbe.sehogyse eshet le onnan gondoltam.kimentem a szobából.De megint Leesett.és sok horrort is szoktam nezni igen!
2012. dec. 6. 22:42
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Kicsit gondolkodj el a fizika törvényein akkor. Valószínüleg elég hülyén raktad oda minden alkalommal.
2012. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazad Lehet Csilla:)
2012. dec. 7. 00:25
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi, nincs ott semmi, csak gravitáció. Régi az épület? Mert ha igen azok hajlamosak ropogni, recsegni és hangokat kiadni.
2012. dec. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!