Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek és a kísértetek...

A szellemek és a kísértetek között vannak jószándékúak is?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Végülis úgy logikus nem? Attól hogy valaki meghal még a szelleme nem válik dühöngő őrültté. Érdekel a Nekromancia?
2009. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Csak annyi, mint a vámpírok, meg a vérfarkasok között.

Egy darabbal sem több!

2009. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
51%
Persze
2009. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
én jó szándékú vagyok...
2009. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
39%
Nekem az a véleményem hogy a szellem olyan amilyen volt élőként vagy jó vagy rossz. Ha találkozol eggyel döntsd el te, azt mondják valami úton módon lehet velük komonikálni....(azt mondják)én hiszek bennük.
2009. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Mutass 10-20 szellemet, és majd megnézem, van-e köztük jó szándékú.
2009. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Salx Narval ***** válasza:
41%
Minden szellem és kísértet nagyon aranyos, kedves teremtmény.Csak a csúnya gonosz emberek, össze vissza hazudoznak mindent róluk.Azért, hogy féljetek.A lepedőket viszont nem szabad előhagyni, mert ellopják, ezt tapasztalatból tudom.Ezt sem gonoszságból teszik, csak hát nincs ruhájuk szegénykéknek.És csak a nagyon okos emberek előtt jelennek meg.A sok buta, sohasem fogja meglátni őket.
2009. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
39%
lol az uttcsó hogy hülyíti a népet, igaz a hülye kérdezőnek hülye válasz
2009. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
a jószándékú az nem jellemző. rosszból viszont van bőven. tapasztaltam sajnos
2010. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Én hiszek bennük, de nem tudom mi a különbség! Talán a kísértet mekibe jár enni a szellem meg börgerkingbe. Persze ezt ne vedd komolyan csak gondoltam hülyülök egy picit. Szerintem szellem az amit látunk, de nem zaklat, akit mi találunk meg. Kísértet pedig az aki röghöz kötött és kísért valakit vagy valamit. Ez a helyhez kötött lélek.
2010. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!