Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha egy verfarkas megharap egy...

Ha egy verfarkas megharap egy embert, az egybol atvaltozik, vagy valamihez kotve van?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 16:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Engem miután megharapott, a következő teliholdnál változtam át.

Elég sz*r dolog, mert tele leszel bolhával meg nyűgös lesz másnap.

Vauuuuuu!!!

2012. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ismersz te a lósz*rt. Vagy nem vagy normális, vagy egy hülye kis tinip*csa vagy...
2012. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ha tudnádtilos az oldalon káromkodni. Aki meg nem tud a kérdésre normlis választ az NE IRJON. És köszönöm a normális válaszokat
2012. dec. 21. 07:49
 14/22 anonim ***** válasza:
nem változik át egyből. teljesen telihold, újhold, illetve vérhold napjain változik át. a többi holdfázisnál csak az ereje nő de emberi képben mutatkozik.
2012. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ki nem sz*rja le,h. tilos káromkodni. Attól még totál hülye vagy...Remélem jó pár év múlva még emlékezni fogsz arra h. mennyire h*gyagyú voltál. Akkor már elég gáz lesz.
2012. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Vissza fogok emlekezni, es nem lesz hulyeseg! Amig van barki aki mellettem all addig nem hulyeseg. Es amugy meg nem kritikakat kertem, hanem valaszt. Annak meg csak te latod a karat, ha nem tudsz olvasni XD szal ennyi vagy. Ertelem? Nulla. Ennyi!
2012. dec. 21. 22:22
 17/22 anonim ***** válasza:
Értelmileg az korlátolt, aki elhiszi ezt a sok marhaságot...
2012. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
XD látom XD Most hogy visszaolvasom, röhejes, hogy még mindig nem tudjátok felfogni XD mingyárt megszakadok XD.
2012. dec. 23. 15:33
 19/22 anonim válasza:
valamihez kötve van... egy fához
2013. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ez egy FELTÉTELEZÉS nem mondtam hogy megharapott valami, hanem HA léteznének és HA megharapna egy embert valamelyik AKKOR mi lenne? Olvasni is tudni kéne...
2014. máj. 15. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!