Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?...

Ti hisztek a szellemekben? Velem mostanában egyre furcsább dolgok történnek. Magától átkapcsol a TV, múlt éjjel rendesen eldőlt a ruhásszekrény, leesett az asztalról a gyertya, bekapcsolt a számítógép.

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mitől lehetett??

2012. dec. 26. 22:36
1 2
 11/20 loupsolitaire ***** válasza:
87%
Upsz, ez igaz. De a gazdája alvón volt. :D
2012. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Akkor valaki a családból szórakozott veled, kérdező :)
2012. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
de hétköznap nincs itthon senki. A testvérem fősülin van, anyámék meg éjjeli műszakot toltak. Szóval senki nem volt itthon.
2012. dec. 27. 18:55
 14/20 anonim ***** válasza:
39%

Velem akkor történtek ilyenek, amikor bizonyos már nem evilági entitásokat hurcolásztam magamon. A végén már odáig fajult, hogy minden el is romlott, ahogy hozzáértem párszor. Aztán "véletlenek" folytán eljutottam olyan helyre, ahol segítséget kaptam. És azóta gondom egy száll se.


Írj privit nyugodtan, a többiek meg nem érdekelnek, azt magyarázzák meg tudományosan, hogy lépni alig bírtam, felkelni csak nehézségek árán, a lábam műteni akarták visszérre, és az entitások elengedése után két nap alatt a visszereim visszahúzódtak. Ha erre van tudományos magyarázat akkor jó, de szerintem nincs...

2012. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom pszichiátrián vagy elmegyógyintézetben kúráltak ki :)
2012. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%

képzeld nem ott, de ez már lepereg rólam. Majd ha tapasztalod óvatosabb leszel. Erről ennyi a véleményem. Tudod a fényhez a sötétségen át vezet út, aminek te az elején tartasz.

Aranykori szeretetem küldöm neked

2012. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%
AZTA! állt sokáig üresen a ház? (ha igen akkor gyorsan cuccolj)
2013. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%

Itt is csak azt tudom írni, ahol mindenhol...Nem léteznek szellemek. Isten nem engedi vissza a holtakat!

Nem értem viszont, h miért itt kérdezel meg ilyen eseteket, hisz, akik nem hisznek ilyen jelenségekbe, ha valóban azok voltak, azok úgy is csak ki fognak röhögni.

Ha racionális magyarázatot sehogy se találsz ezekre, és valóban mindent megpróbáltál, akkor első sorban lelkésznek szóljál!

2013. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem vannak szellemek, leszarom, hogy a szkeptikusok most itt fikázni fognak.Velem is volt ilyen.Egyszer minecraft-oztam, a karakterem magától mozogni kezdett, és megölt egy falusit.Máskor meg felkapcsoltam éjjel a kislámpát, de magától lekapcsolódott.Szellemet is idéztem,sikerült.Azt meg ne mondjátok, hogy bolond vagyok, 134-es az IQ-m!
2013. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
19%
Igenis léteznek. Viszont próbàlj meg a szellemmel konmunikàlni nem biztos hogy menni fog de lehet. De ha beszélsz vele akkor lehet hogy kiderül hogy pl a rokonod volt vagy segíteni akar. De mindenképpen el kell küldened mert leszívja az energiàd !
2013. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!