Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek tudnak üzenni...

A szellemek tudnak üzenni számítógépen is? És ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 07:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Emailben, msn-en vagy skypeon esetleg postolnak a faladra facebook-on. Bocsi nem tudtam kihagyni :D


Kicsit komolyabban. A szellemek elektromos készülékeken keresztül küldött üzeneteit fehér zajnak hívják (White noise). Ezek álltalában hangfelvételeken illetve televíziókészülékek képernyőin jelennek meg. Guglizz ár, vannak érdekes dolgok neten. Hogy ez számítógépen hogy néz ki azt nemtom...

2012. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Antimod ***** válasza:
40%
Tudják manipulálni bizonyos szinten az elektronikus készülékeket, hallottam ilyen történeteket. Esetleg kiírnak valamit egy szövegszerkesztőben (extrém ritka eset), sőt, hallottam már olyat is, hogy chaten bejelentkezett valaki, akinek nem is volt fiókja halála előtt (persze beszélgetni nem tudtak vele). Továbbá a fantomhívások telefonon elterjedt jelenség, erről van a legnagyobb szakirodalom a neten, és persze a legrégebbi elektronikus üzenési forma az EVP mellett (illetve annak egy fajtája).
2012. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
#1 vagyok. Bocsi baromságot írtam. A #2-nek van igaza, a jelenség neve EVP az általam írt fehér zaj a jelenségről készült film címe :) Korán van még, hehe
2012. júl. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mivel szellemek nem léteznek.
2012. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 chrishu ***** válasza:
15%
Hallottam olyanról, aki játszott a gépen, majd megjelent egy arc a képernyőn és ő is játszani akart
2012. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Ez egyszerű "elektrokinézis" erre bárki képes lehet itt is, ha megtanulja. Csak meditálni kell hozzá, megnövelni a bioelektromosságot és ezek a képességek kifejlődnek, ahogy felnyitjuk a lelkünket.
2012. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy te egy kicsit pihentagyú,kérdező?

De amugy nekem még egy szellem sem üzent.

2012. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Én egy szellem vagyok, és azt üzenem, hogy az emberek ostobasága végtelen.
2012. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Antimod ***** válasza:
100%

"De amugy nekem még egy szellem sem üzent."


Nekem sem, továbbá Ausztráliát sem láttam még személyesen, de ettől még létezik.

2012. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
pedig szellemek léteznek és most láthatjuk a válasozk alapján hogy hogyan is képesek ózenni számítógépen!
2012. júl. 11. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!