Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 2hónapja elköltöztünk, és az...

2hónapja elköltöztünk, és az új házunkban néha a lépcső felől léptek hallatszódnak (mintha a lépcsőn menne valaki (falépcső) ). de csak 3-5lépés. meg hasonlók napi 1-2x lehet hogy szellemek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szellemeknek nincs szükségük lépcsőre, ők tudod, lebegnek :-)
2012. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jogos.

de akkor miért van ez?

volt amikor a TV kapcsolt le csak úgy,

2012. dec. 30. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:
biztos, hogy szellemek
2012. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A fa elég sokszor megvetemedik, és szálirányban megtekeredik. Ez persze nem kétperces folyamat, hanem évtizedekig tart, de okozhat néha fura hangokat. Főleg, ha szú is eszi.

A tévén meg szerintem simán rajta maradt az alváskapcsoló, vagy áramingadozás, mikroszekundumnyi áramszünet miatt kikapcsolt.

2012. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 x) ***** válasza:
Túl sokat nézed a Szellemjárást a Discoveryn...
2012. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

TV -> áramingadozás, mindenhol előfordul

lépcső -> hőtágulás, szú, esetleg túlzott terhelés

2012. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez valamilyen kopogós szellem lehet. de nem ártalmas ^^
2012. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nincs véletlenül macskád/kutyád? (nem gonoszkodásból mondom)Csak azért kérdem, mert nálunk is falépcső van, és van egy macskánk, és ő szokott éjszaka járkálni nálunk. (az első napokban én is megijedtem)
2013. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
a hő miatt csinálja a lépcső. ha hidegebb van, akkor is, ha melegebb van, akkor is. a tv meg az áramingadozás miatt. szerintem
2013. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
55%
Nálunk is volt ilyen hogy a tv lekapcsolt meg pattogot a lépcső.A tv azt el kell vinni szervízbe mert valami kifolyik a tv-ből.A lépcső meg termesz :D de nem szellem,mert nincsenek szellemek
2013. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!