Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek léteznek?

Szellemek léteznek?

Figyelt kérdés

Jó tudom hogy 1001 kérdező ember tette fel de én arra lennék kíváncsi hogy a szellemek (ha léteznek) velünk vannak -e vagy csak szellemidézéssel lehet megidézni őket?

Amúgy nekem csak onnan jött az ötlet hogy egyszer az osztálytársaimmal nagyon megijedtem...

KÉRLEK TÉNYLEG CSAK IGAZ/NORMÁLIS VÁLASZOKAT ADJATOK!!!

És igen normális vagyok!!!!! :D



2013. jan. 8. 15:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ha valaki megjárta már ha tudja írja le!
2013. jan. 8. 15:18
 2/9 Csengii válasza:
Ez (ahogy én tudom) tudományosan nem bizonyított.Vannak akik hisznek ebben az egészben,vannak akik nem. Én nem nagyon hiszek ebben de az a lényeg hogy vannak (vagy nem tudom) olyan szellemek akik itt vannak mert nem tudtak átmenni a túlvilágra és vannak olyanok akik csak idézéssel jönnek elő mint pld.: Bloody Mary. De ezzel akik hisznek benne azt mondják nem nagyon szabad ezzel játszani. Ismét mondom szerintem ilyen szellem idézős 'izé' nincs,de ha van engem nem érdekel. Szerintem teljesen normális vagy
2013. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
léteznek, csak rajtad múlikh észre e veszed őket.. és szellemidézés nélkül is ott vannak körülötted.. én csak annyira jártam meg, h félek tőlük, mert nem tudok védekezni ellenük... csak a házam tudom megvédeni, de ha kimegyek a "körből" .. am nem biztos h bántani akar..
2013. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában az értelmiség kevésbé hisz bennük, a kevésbé tanultak, ill. gyerekek, öregek nagyobb százalékban hisznek.

Mindenki döntse el maga miért van ez.


Az én álláspontom: Lélek egy elég tág fogalom és ha az öntudatot értjük alatta, amitől 'létezünk' és nem gépek vagyunk, akkor a lélek igenis létezik, de mitől cselekszünk tudatosan, mozgunk, érintkezünk a környezetünkkel, emlékezünk, látunk, hallunk, érzünk? Azért, mert van agyunk, vannak érzékszerveink, vannak végtagjaink, van idegrendszerünk. Ezek nélkül a lélek egy semmi, ami nem tud gondolkozni, cselekedni, emlékezni, látni, hallani, stb.. Fogjuk fel a testet úgy, mint egy járművet(pl. autót). Ha kiszállunk az autóból, tudunk 130 km/h-val haladni? Nem. Remélem értitek a hasonlatot. Ez persze csak az én álláspontom. Tehát tömören: Ha a szellem alatt a tányérokat leborító, fülbesuttogó, szekrényeket kinyitó "entitásokat" értük, akkor szellemek SZERINTEM nem léteznek.

2013. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 8. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező én nem értem a magadfajtát.Rámész az Új kérdés gombra.Kategóriát választasz.Topikot.Aztán leírod a kérdést és végül a mehet gombra mész.És kiadja a következtőt:NÉZD MEG KÉRDÉSED NEM SZEREPEL-E MÁR ?És mit látsz?A következőt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3777..


És ez csak néhány a sok közül.Már telljesen ellaposodik az oldal három fő kérdéskörtől:a leggyakoribb:Szerintetek mit jelent az álmom?


a második leggyakoribb:...horoszkóp összeillik ... horoszkóppal?


És a harmadik az ez:Léteznek szellemek?


Szinte hetente minimum 30 szellemeket fírtató kérdés merül fel.És már olyan unalmas hogy az elmondhatatlan.Kérlek olvass visza és ha új kérdést írsz ki akkor nézd meg hogy nem szerepel már!Kezd ismét olyan lenni az oldal mint egy hónapja a világvége pánik alatt.


Bocs az offért de 100 -adszorra nem írom le.

2013. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak különféle tudattal rendelkező, de anyagi testtel nem rendelkező lények, pl: angyalok, tündérek, szellemek, stb
2013. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem léteznek szellemek,még ha nem is bizonyították még a létezésüket,mert nekem már volt velük pár találkozásom.SAJNOS!

Nem csak szellemidézéssel lehet elő hívni őket.

Vannak olyan házak,amikben már eleve szellemek vannak,mert vagy ott ragadtak,vagy pedig ragaszkodnak a házhoz.

De viszont vannak olyan emberek is,akik szó szerint vonzzák ezeket az erőket.

De ez csak az én véleményem,a döntés mindig rajtad áll,hogy hiszel-e a létezésükben,vagy nem.

Remélem tudtam segíteni!

2014. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudomanyosan bizonyitottak, higy nem leteznek. Mivel benned energia van ami felgyulemlett az evek soran, bar neha vesztesz ezert faraddz el. Ha az ember meghal ez mind eltavozik es nem egy kupacba gyulik ossze hanem elvegyul a levegoben igy egy energiamolekula nem tud egyben maradni, igy szellem sincs. Remelem ertheto volt.
2018. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!