Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintem léteznek szellemek,...

Szerintem léteznek szellemek, nemtudom hogy nektek mi a véleményetek, de nekem van egy pár torténetem!?!

Figyelt kérdés

A legelején... tobb mint 1 éve... 2011 szeptemberében....betoltottem a 13.életévemet.... filmet néztunk a legjobb barátnomnél....hazafelé tartottm mikor elkeztem azt érezni hogy valami kovet.... a neten máris rákerestem hogy mi lehet az. Nemtudom hallottatok-e már olyanról,hogy osszeszedtem az utcán egy szellemet vagy egy démont?! pedig velem ez tortént,valamit hazahoztam... azelott egyszerxem volt velem semmi kulonos... napról napra tobb gondot okozott nekem és egyre tobszor kísértett,még az iskolába is velemjott... fizikán épp olyan dolgokról beszélgettunk hogy mitol lehet az hogy magától kinyíllik az ajtó és hogy magától mozog a fuggony vagy valamilyen más tárgy.... abban a perben kinyílt az ajtó és az ablak becsukódott...egy ablak sem volt nyitva az ajtót is becsukta a tanár és a fuggony elkezdett mozogni és a lámpa villogott.... egy hétig nemmentem iskolába mert elkapott a frász...aztán nemgondoltam rá és egy darabig nemtortént semmi....

Amikor a legjobb barátnom elment síelni és nem tudott velem lenni... mert o védett meg minden furcsa dologtól...nemmertem megmozdulni a lakásban.. foleg este...nemmertem egyedul aludni .. átmentem apukámhoz... lehet hogy ez ciki de nagyon féltem.... a szobába nemtettem be úgy a lábam ha nem oltottam eloszor fel a villanyt és nyitottam ki az ajtót majd korunéztem... féltem a saját házunkban kozlekedni... de máshol nem... ga valakihoz elmentem ott neméreztem semmit... amikor telefonáltam a barátnommel akkor csak egyhelybe áltam a ház sarkában hogy hátulról netudjon semmi megtámadni meg járkáltam a folyosón... apu már pszichológushoz mert nemmertem fogat mosni egyedul vagy kimenni a konyhába inni vagy enni..... és othon lenni egyedul... semmiképpen... inkább kimentem az udvarra... ott nemféltem...


Van egy kistestvérem...2 éves... valamikor féll bemmenni valamelyik szobába és múltkor megkérdztem tole hogy mitol féll és azt mondta hogy a bácsitól... lehetséges hogy télleg a bácsi ott volt?? Ha igen akkor lehet az a dédpapám?? 2009 tavaszában itt hagyott minket... :((


Kérlek segítsetek rajtam... buta véleményeket nemkérek... én télleg tartok a természetfeletti lényegtol....és FÉLLEK!! :((( :´((



2012. dec. 19. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

"aztán nemgondoltam rá és egy darabig nemtortént semmi...."


Itt a lényeg.

2012. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Nincs mitől félni, csak élénk a fantáziád és mindenféle trükkökkel szórakoztatja magát. Pár év múlva nevetve emlékszel majd vissza erre. Nagyon sok embernek vannak ehhez hasonló időszakai, de ezek elmúlnak.


Egyébként meg miért kéne félni a szellemektől (persze ha lennének)? Ha annyit csinálnak, hogy itt-ott követnek és néha alkalmatlankodnak, akkor meglehetősen ártalmatlanok, nem?

2012. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%

Persze hogy leteznek, istentagadok szoktak csak tagadni...

Abbol hogy pszichologushoz akartak vinni teged, arra kovetkeztetek hogy csaladotok szakitott a keresztenyseggel, ami nagy hiba, mert az ilyen emberek nem tudnak mit kezdeni a jelenseggel....

A kerdes az hogy kered-e Krisztus vedelmet ezektol a szellemektol vagy nem ?? Ha igen, akkor olvass el egy evangeliumot a Bibliabol. Ha nincs esetleg otthon, a neten talalsz, pl itt [link]

Nem neztel esetleg triller-horrorfilmet a baratnoddel azon a napon ? Azert kerdem mert valahogyan bevonzottad oket... nos azzel szakitanod kene, ha meg akarsz szabadulni toluk.

2012. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Most nembántanak de én már beragadtam a furdoszobába is... nemvolt othon senki a bejárati ajtót bezártam mert mentem furodni és hallottam hogy kivulról bezáródik az ajtó.... aztán nemtudtam kimenni .... a szobám felol pedig zorrenések és sikítások jottek.... aztán egyszercsak megint fordult a kulcs és kijutottam... beszaladtam a szobámba és a gyerekkori babám volt a szoba kozebén osszevérezve és a babát a padláson tartottuk.... a szekrényekbol a cuccok kivoltak dolve és nagy rumli volt... felkaptam egy nadrágot és egy pólót aztán szaladtam othonról... egy hétig nemaludtam otnon....:((
2012. dec. 19. 15:12
 5/21 A kérdező kommentje:
3. kommentelo koszonom de én hiszek Istenben és templomba is járok minden héten... de tartok a természet feletti lényektol :((
2012. dec. 19. 15:14
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha hiszel, akkor egyszerubb...hisz Krisztus legyozte oket, az evangeliumok olvasasanak nagy ereje van...

[link]

ezekkivul keresztvetes jobbrol balra,nyakadban kereszt, szenteltvizzel valo meghintese a lakasnak, lakasszenteles pap altal.

2012. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Próbáld meg őket:

www.szellemelengedes.hu

2012. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tértisztítás, szellem átengedése a fénybe, auratisztítás, csakratisztítás javasolt az esetedben...
2012. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
a helyedben felhívnám a szellemirtókat.
2012. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

"egy hétig nemmentem iskolába mert elkapott a frász"


Itt a probléma, a jelek szerint ezt hétről-hétre eljátszottad. Ezért nem tudsz, csak hiszel. A baj az, hogy hülyeségeket (mint a legtöbb tanulatlan).

2012. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!