Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valóban idéztünk? Mi lehetett?...

Valóban idéztünk? Mi lehetett? A macskák megérzik?

Figyelt kérdés
ma barátnőmékhez mentünk van egy fekete cicájuk.mesélte hogy fura dolgok szoktak történni náluk.gondoltuk rákeresünk google-ön a szellemidézésre.rá is kattintottunk egy linkre.én hangosan felolvastam neki a szöveget.de a macska nagyon furcsán viselkedett...elkezdett minket nézni.hiába világitottunk nem játszott.és elkezdett valamit figyelni,közeledett hozzá majd elfutott.de nagyon ijesztő volt az egész...igaz hogy a macskák megérzik ha szellem vagy valamilyen lény van körülöttünk?

#ugtg
2013. jan. 12. 14:03
 1/8 Zsizsik666 ***** válasza:

"furcsán viselkedett":D

Nemtudom, mit szólnál akkor az én macskámhoz, egyik percben még nyugodt, másik percben majd' átharapja a lábujjadat a takaró alá bemászva. Nem igazán figyel (direkt gondolom én) mikor szólok neki, csak ha kaja van. Játszani is akkor játszik, ha kedve van. Valószínű, nekünk akkor démonok tanyáznak mindenfelé?

Valóban nem idéztetek szerintem.

2013. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tom Benko ***** válasza:
Igen, idéztetek a Google által kidobott szövegből. A macskák már csak ilyenek. Próbálnak az emberhez igazodni. Nekem pl. az összes macskám imádta a black metált.
2013. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egészen biztos, hogy örökre kísérteni fog titeket
2013. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zsizsik666 ***** válasza:

Amúgy megérezhetik elvileg az állatok, ha pl. azt is megérzik, hogy beteg vagy, ők egészen másképp érzékelnek dolgokat, mint mi.

Csakhát a macskák kiszámíthatatlanok, lehet máskor fel sem tűnik, ha furcsán viselkedik a kis dög :D Most az enyémet kisangyal szállta meg, mert ma csak dorombol, olyan hangosan, hogy füldugót kéne venni, mert már eléggé unom ezt a folyamatos recsegést-ropogást. Máskor meg sz@rik rám, és szétharapja a lábam meg az orrom.:) Érzik pl. ha lelki válságban vagy, így a szellenmeket is érezhetik jobban talán az embernél. Ahogy a kutya is vonyít, ha meghal valaki. Az is honnan tudja? Jó kérdés. Ne játsszatok a szellemvilággal, ha pelus kell.

2013. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Won ***** válasza:

Igen megérezhetik, de a google-s szövegnek nem sok hitelt adok. Azért nem így szokott ez menni, legalábbis felénk.

Szerintem csak hülyének nézett Titeket a ciculi, már bocsika :D


Won

2013. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hadd találjam ki: 14 éven aluliak vagytok.
2013. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát előző ez egy nagyon nagy általánosítás. Szerintem felnőtt nők akik szellemet idéztek :D
2013. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a macska csak 2 idiótát nézett.
2013. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!