Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láttam? Mi lehetett ez?

Mit láttam? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Éppen egy erdőben kirándultunk a haverjaimmal. Nagyon kellett pisilnem, de mivel lányok is voltak, nem akartam ott helyben elvégezni a dolgomat. Ezért egy kicsit elszakadtam a többiektől. Nagyban végzem a dolgomat, mikor egy közeli bokorból röfögést hallok. Először azt hittem hogy csak egy vaddisznó. De nem az volt... Disznó feje meg teste volt, de nagyon hasonlított egy emberre. A vörös szemei borzalmasan világítottak a sötétben. Teljesen ledermedtem a félelemtől. A teremtény röfögött egy nagyot, majd elszaladt. A barátaim már aggódtak értem, hogy hol voltam ilyen sokáig. Elmeséltem nekik a történteket, de ők csak röhögtek egy jót. Vajon mit láthattam? Kérlek csak normális válaszokat írjatok!
2012. dec. 27. 00:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
27%
Ez.... ez nem lehet! A multkor én is hasonló teremtményt láttam, utánanéztem és megtudtam valami nagyon szörnyűt... A lény neve pigmatisi, és 3 éve érkeztek a földre. A galaxis közepe felé éltek, de a naprendszerük elpusztult, és most új otthon után néznek. Szén alapú élőlények, és víz szükséges az életbenmaradásukhoz. ergo: a föld kell nekik! Tudom elég furcsán hangzik meg minden, de ez az igazság. Ha van még kérdésed vele kapcsolatban írj!
2012. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Kecske.
2012. dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
93%
Éppen a lakhelyem közelében sétáltam vaddisznó társaimmal, amikor hirtelen megjelent egy részeg fiatalember, és elkezdett a bokorba vizelni. Nagyon megijedtem, alig bírtam röffenteni egyet, gyorsan elszaladtam. Manapság téynleg ennyire elszabadult a pokol az emberek körében? Kérlek csak normális válaszokat írjatok!
2012. dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Ó, de unom már az ilyen kérdéseket... ha valaki meglátna egy eddig ismeretlen teremtményt, az első az lenne, hogy kapcsolatba lépne a rendőrséggel, nem? Bejelentené, hogy hol látta, milyen volt, és nyomoznának. Nem a GYK-ra futna kiírni egy kérdésbe, mi volt az...
2012. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő volt az?

[link]

2012. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ebben semmi különleges nincs vannak ilyen lények csak arra vigyáz nehogy egy tüzelő nősténnyel találkozz mert akkor nem úszod meg
2012. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Egy loú lehetett.
2012. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:

Nem unod még ezt a lous valamit??Nagyon idegesítö -.- !!

Kérdezõnek:

Vagy nagyon csúnyán benyomtál,vagy csak egy vad cucu volt és mikor meglátott szaladt kuncogva,elmesélni a barátainak,mekkorka a szerszámod

2012. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Darky ***** válasza:
75%

Az utolso elottia lnek XD

Az nem lou volt.

1.mert nem leteznek

2.Mert egy lou pont akkora mint egy lo csak nagyobb.

3.mert az erdobe sok a vecco es a louk felnek a veccoktol.

4.mert ha lou lett volna mar reg irt volna ide kommentet a Fejnelkuli Louvas.

2013. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül a hu*yod nem oda ment ahová kellett volna neki aztán jött egy röfiiii  és annyira megiedt h. szerencsétlen cucu kétlábon rohant el ennyi, téged meg a hug*od annyira elvakitott h. ilyen génmanipulált izének láttad v. részeg voltál haver ._.
2013. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!