Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi? Kérem rosszindulatú,...

Ez mi? Kérem rosszindulatú, szkeptikus emberek ne irjanak.

Figyelt kérdés

Mostanság egy fura lényről álmodok már kb. fél hónapja aki a nevemen szólít , és állandóan úgy érzem mintha valaki figyelne,követne engem.

Mi lehet ez? Valami rosszindulatú szellem,Démon?



2013. jan. 17. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen,ő a Kapitány,eljött érted.
2013. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És még kihagytam nem nagyon szoktam hinni a természet feletti dolgokban de ez azért már engem is zavar.


Még egy dolog a hülyeségeket pls ne irjatok!!!

2013. jan. 17. 18:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
EZt neked kell kideritened, legkozelebb amikor almodban megjelenik, akkor figyelj arra, hogy mit csinal, hogyan viselkedik, s ha lehetoseged van, akkor kerdezd meg, hogy mit akar toled, vagy zavard el hatarozottan!
2013. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Látod is ezt a lényt? Ha igen, hogy néz ki?
2013. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi természet feletti a dolog mögött. Egyszerűen volt egy álmod, ami megijesztett, később ezen agyaltál, aminek következtében megnőtt az esélye, hogy erről álmodj, mivel újra erről álmodtál, még többet agyaltál rajta, ez magával hozta a paranoiát, és a kör bezárult.
2013. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
22:35-ös jól leírta a lényeget. Amúgy persze, hogy a neveden szólít, hiszen a te álmod, ott mindenki tudja a neved. :)
2013. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen paranoia. Könnyen lehet, hogy arról van szó, a hétköznapjaidban nem mersz szembenézni a negatív oldaladdal, pl. elfojtod a dühödet, vagy más módon kerülöd. Meg kell találnod az egészséges középutat a kellemetlen(nek ható) dolgok kinyilvánítása, és a jó szándék kinyilvánítása között, valamint arra kell ráérezned, mikor és mennyit eressz ki a negatívumaidból arra nézve is, melyeket el szoktál fojtani.
2013. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a Kiválasztott.
2013. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 White_Shadow válasza:
Az álmok csak álmok. És 22:35 nagyon jól látja, így lehet tulajdonképpen visszatérő álmod. A fura lényről csak annyit, hogy én egyszer egy beszélő, piros gumimaciról álmodtam, meg amúgy is idióta álmaim vannak, amikben mindig van fura lény. nekem nem igazán tudsz újat mondani. Attól meg ne félj, hogy a Zord Kaszás jött érted és álmodban akar elragadni, mert az a legjobb út a paranoia felé. Ne agyalj rajta, űzd ki a gondolataidból. Remélem segítettem.
2013. jan. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Rosszindulatú a lény? Az arra utalhat, hogy valaki ellened van, de nappal szándékosan nem veszel róla tudomást. Ha nem rosszindulatú, meglehet, hogy valaki veled töltené az idejét... :)
2013. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!