Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítsettek ez nagyon de...

Segítsettek ez nagyon de nagyon durva volt!? és szkeptikus emberek kíméljenek!?

Figyelt kérdés
Szóval ez ugyis kezdődött hogy tegnap este ojan 10-óra fele meg idéztem egy démont...vártam hogy legyen valami hát semi...el telt pár perc...és egy nyugtalanító érzést ériztem...vártam egy picit és be mentem a szuleimhez aludni..szóval már fekudtem de nem aludtam vártam hátha hallok vagy látok valamit...aztán pedig az ágy sarkát csikarták és...furcsa hangokat hallotam....a konyhából hogy a székek ki huzódnak magátol...azt hideg levegőt ériztem az arcomnál mindha valaki az arcomba liheget volna....aztán a wc-ajtajára ojant vágtak hogy aszt hittem hogy be fog törni és aztán pár perc mulva abba maradt én nagyon féltem és már nagyon meg bántam hogy meg idéztem:( szóval ha már valakivel ijen esett vagy esetleg barátaival ismerőseivel történt ijen akor azt meg kérem..hogy íjra le mit kéne tennem vagy mit nem köszönöm..ja még valamit ha valaki azal próbálja ezt ki magyarázni hogy esetleg halucináltam vagy csak tul álmos voltam és azért hallotam vagy látam ijeneket....mert ez nem így van nekem semi bajom nincs az elmémel és akor mikor ez meg történt nagyon de nagyon is ébren voltam
2011. jún. 16. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
60%
Melyik "fajta" idézéssel csináltad? Lehet elrontottál valamit... mi volt a célod vele?
2011. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
74%

Palik is idézett már démont, csak az eltűnt.


http://www.youtube.com/watch?v=GpEYdb2ZNbA

2011. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
41%

félálomban mindent beképzel az ember, ez ösztönös.

Érdekes módon a főutcán fényes nappal, vagy focimeccs közben soha nem lát senki szellemet.

2011. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Csak hogy szüleidhez mentél aludni. Ők nem hallottak/érzékeltek semmit abból, amit megéltél?
2011. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
72%

am akkor az első normális hozászolás :)

am nem kellett volna plána démon idézést kiprobálnod :O

szellemidézés szerint egy fokkal enyhébb. (szerintem!)


kérj Grufti segitséget.

am és előre szolok nehezen fogsz gruftikat találni :(

vagy inkább hivj papot vagy ilyesmit :)

a Vatikának van ördögüzés tevékenysége csak nem hangoztatják és nem vicceltem semelyikkel amit it leirtam most :)

2011. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
35%

Ha idéztél, akkor azt is tudnod kellene, hogy hogy küldd el.

Próbáld meg elküldeni a démont, és máskor soha ne idézz semmit.

2011. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
32%
Aztak*rva.. milyen emberek vannak...
2011. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 Won ***** válasza:
74%

Szia!

Én ilyen keményen nem szóllak le, de jó nagy hülyeség volt, az biztos. Jó volna, ha leírnád azt a szertartást, amit végeztél, TELJES EGÉSZÉBEN! Akkor majd megpróbálok segíteni. De így! Áh eséjtelen!

1. minek idézel démont?

2. mi volt a célod?

3. mért nem használtál varázskört, amivel csapdába ejted?

(ha hagyod, hogy szabadon garázdálkodjon, akor aztán várhatod, hogy engedelmeskedni fog!!)

4. mért nem készültékl fel alaposan?

5. miért nem viseltél talizmánt?

és még sorolhatnám...


Siess és válaszolj, különben sokan kerülnek bajba


Üdv: Won

2011. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hogyan idézted meg? A szüleid nem hallottak semmit?
2011. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszok de nem kéne folyton le szólnotok engem vagy kritizálnotok......Hát nem szertartást csináltam csak azt hogy kétt tukrött egymásal szembe tettem és mondogatam démon jöj a mi körunkbe közben nagyon koncentráltam rá...és mondtam pár szót...aztán nem történt semi csak majd el telt pár perc aztán...történtek a dolgok...ja amugy hány éves vagyok...15 csAK Azért mentem be aludni a szuleimhez mert e fétségbe azt hittem hogy meg hallok pláne mikor hallotam a zajokat meg minden az még egy lapátal rá tett nekem...iszonyatos volt nem kívánom senkinek....amugy nem tudom a módjád hogyan kuldjem vissza de fel keresek egy papot vagy esetleg keresek egy médiumot aki meg tudná mondani hogy itt vane még vagy már nem...de jobb lenne hogy papot hívnák...amugy kérek mindenkit aki tudja hogyan kell vissza kuldeni egy démont az kérem írjon ez NEM VICC....de ha vissza tudnám kuldenki eszkuszom soha többet nem csinálnok ijen!!!
2011. jún. 16. 14:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!