Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyveket amit...

Tudtok olyan könyveket amit egy 14 éves szivesen olvas? Inkább olyan kellene amiben van izgalom vagy dráma vagy szerelem. Lehetőleg ne legyenek benn vámpirok meg ilyesmik. De nagyon érdekelnek a horror könyvek.

Figyelt kérdés

Olyasmi kellene amibe ha belekezdesz nem tudod letenni.

Előre is köszönöm!!!



2013. jan. 3. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom a vörös pöttyös könyveket, biztos találsz köztük neked valót.
2013. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jan. 3. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Egmond Dark könyvek is fiataloknak készültek. Általában paranormális romantika van bennük, de más stílust is találhatsz.
2013. jan. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszi
2013. jan. 4. 13:08
 5/10 anonim válasza:

Stephenie Meyer: Pokoli báléjszakák

Stephen King könyvei is nagyon izgalmasak.

2013. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett Gayle Forman-tól a 'Ha maradnék',és Jay Asher-től a 'Tizenhárom okom volt'.ezek inkább drámai könyvek,és valós világban játszódnak :)
2013. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Darren Shan vámpír könyvei 12 része van de ha elkezded olvasni 1-2 óra alatt kiolvasod. É n kiolvastam 2 óra alatt pedig lassan szoktam olvasni
2013. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Boccs kihagytam a démonvilág sorozatot (10 rész) a kajaszant és a vàros trilogiát szintén mind Darren Shan kezéből
2013. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szent Johannát próbáltad már? Ha nem,szerintem érdemes :)


Ha kicsit komolyabbat keresel, akkor a Tűz és Jég dala George R.R. Martintól, Gyűrűk Ura, Eragon, Zabhegyező, Egy különc srác feljegyzései

2013. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jenny Downham - Amíg élek

A könyből film is készült: Most jó :)

2013. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!