Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez érdekes volt de mi lehetett...

Ez érdekes volt de mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Az volt hogy egyszer néztem a tévét (állva) éppen készültem kimenni a szobából amikor a szemem előtt minden elkezdett sötétedni kívülről befelé amíg csak egy lyukon láttam ki ez volt az első alkalom ezen kívül még 2 volt az utolsó volt a legdurvább: nyúltam a kilincsért és ugyan ez de most elvesztettem az egyensújomat és seggreültem de ez csak azóta van amióta az új házba költöztünk pont az én szobámban halt meg egy bácsi 36éven át nem volt tisztítva a ház csótányok voltak mindenhol de ez mindegy


Légyszi mondjátok meg miért történt és ne olyanokat mondjatok hogy: túl sok mákos galuskát ettem stb...

Kössz a válaszokat



2013. febr. 3. 17:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
Vérnyomásod
2013. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megmagyarázhatatlan.
2013. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elkéne menni dokihoz beutalóért meg vér vételre
2013. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a mákos galuska, hanem a vérnyomásod, amiről ki kéne kérdezned egy doki véleményét. Akár otthon méregetni rendszeresen, ha van vérnyomásmérő. De ha te mindenképp valami spirituális paranormális ezo okot keresel, akkor ne lepődj meg, ha hamarosan komolyabb lesz a baj.
2013. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Leesett a vérnyomásod. Az ájulást pedig gyakran csőlátás előzi meg.

Ettél rendesen költözés alatt?

2013. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy rossz témába írtam de nem tudtam hová tenni nem volt még ilyen

De amúgy igen rendszeresen ettem

Kössz a válaszokat

2013. febr. 3. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam akkor fordul elő néha, ha hirtelen állok fel hosszú, mozdulatlanul ülés/fekvés után, és kezdek sétálni. Ekkor 1-2 másodpercre feketeséget látok.
2013. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ilyen nekem többször is van a vérnyomásoddal van baj elkéne menni dokihoz meg rendszeresen mérni vérnyomást ha lehetséges.
2013. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Adom az előzőket, nekem is szokott ilyen lenni. Én még azt el tudnám képzelni, hogy vmi gáz szivárog, vagy nincs szellőztetve elégszer, vagy mittudomén.
2013. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat és azt is hogy leírtátok hogy veletek is történt ilyen meg nyugodtam :-) és kössz mégegyszer a tanácsokat
2013. febr. 4. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!