Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez érdekes volt de mi lehetett...

Ez érdekes volt de mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Az volt hogy egyszer néztem a tévét (állva) éppen készültem kimenni a szobából amikor a szemem előtt minden elkezdett sötétedni kívülről befelé amíg csak egy lyukon láttam ki ez volt az első alkalom ezen kívül még 2 volt az utolsó volt a legdurvább: nyúltam a kilincsért és ugyan ez de most elvesztettem az egyensújomat és seggreültem de ez csak azóta van amióta az új házba költöztünk pont az én szobámban halt meg egy bácsi 36éven át nem volt tisztítva a ház csótányok voltak mindenhol de ez mindegy


Légyszi mondjátok meg miért történt és ne olyanokat mondjatok hogy: túl sok mákos galuskát ettem stb...

Kössz a válaszokat



2013. febr. 3. 17:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez azért ne nyugtasson meg... Lehet, hogy nekünk is vérnyomásproblémánk van. Nekem például fogalmam sincs róla, de nem kizárt.
2013. febr. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!