Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért vonzódom a vámpírokhoz?

Miért vonzódom a vámpírokhoz?

Figyelt kérdés
nagyon vonzódom a vámpírokhoz! (nem az olyan vámpírokhoz,mint az Alkonyatban,hanem a régi típusúakhoz) Vajon miért??? 16/l

2013. febr. 11. 22:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sosem értettem hogy a nők miért vannak oda értük, vagy mit tartanak vonzónak bennük.

Írd már le lécci :)

2013. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ezt neked kéne tudni! Inkább én lennék kíváncsi, mégis mi olyan vonzó számodra egy vámpírban?
2013. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
1-nek Twilight wazzeg.
2013. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
mi olyan fene vonzó egy vámpirba hiszen a vámpirnak, nem áll, fel mert bizony hallot szóval te a hallotrá izgulsz!!! :D
2013. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ez a k.rva tablagép bemásolja a szavakat azt akartam írni hallotra izgulsz :D!!!
2013. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

mert a vámpíroknak hatalma van, és misztikusak. mi kell még? :) én egyébként szintén nagy vámpír-rajongó voltam (és még mindig vagyok), pedig férfi vagyok. Mondjuk én nem inkább hozzájuk vonzódok, inkább én szeretnék olyan erővel, meg örök élettel bírni, mint ők. MWUHAHAHAA


Szerepjátékos körökben egyébként viszonylag éles határ volt anno a fiúk és lányok között, a fiúk mindig a szabbatot ölték, meg felfedeztek meg sunyiba próbáltak diablerizgetni ha tehették, a lányok meg a bálokat, az intrikát, a vámpír-kultúrát szerették.


...Aztán csendben megérkezett a twillightnak "hála" a 3. típus, azok a lányok, akik igazából nem is szeretik a vámpírosdit, csak egy nagyon nagyon különleges és sexy barátot szeretnének maguknak meg borzasztóan fontos problémákat hogy mindenki velük foglalkozzon.

2013. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj...


Ha a Twilight vámpírokhoz vonzódnál, akkor csak egy eltorzított ízlésű tinilány lennél.


De a jó öreg, hagyományos vámpírokhoz vonzódni szerintem egyenesen beteg.

2013. febr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 _Random ***** válasza:

#6

Fogalmam sincs, hogy mirol beszelsz.


#kerdezo

Esetleg goth vagy? Mert akkor meg valamilyen formaban megertem.

2013. febr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

random azért nem érted, mert olyan témához szólsz hozzá amihez közöd sincs.


a másik meg, csak azért "megérted" a vámpírokhoz vonzódást, mert egy szubkultúra is ezt csinálja/csinálta? :D

2013. febr. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanazért, amiért a renitens rosszfiúkat, bőrdzsekis motorosokat, stb. A vámpírok a társadalmon kívül, saját szabályok szerint "élnek", nincsenek gátlásaik. Melyik tinicsaj ne szeretné az ilyet?

De na aggódj, majd kinövöd. :)

2013. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!